REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nowe tytuły w Fajnej Cenie już za tydzień!

Już tylko siedem dni dzieli nas od premiery 8 nowych tytułów w serii Fajna Cena. W piątek 13 kwietnia zostanie ona poszerzona o kolejne hity w rewelacyjnych cenach!

06.04.2007
18:02
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Przypomnijmy - do serii Fajna Cena trafią następujące gry:

REKLAMA

*Act of War Złota Edycja - kliknij, aby zamówić już od 38,90 PLN
Strategia czasu rzeczywistego z wiernie oddanymi detalami militariów i realistycznymi sceneriami + oficjalny dodatek. Trzy grywalne strony konfliktu, ponad 100 zróżnicowanych jednostek, ponad 15 map dla trybu skirmish na terytoriach z całego świata oraz 30 misji dla trybu single-player zapewni zabawę na długie godziny.

*Dragonshard - kliknij, aby zamówić już od 38,90 PLN
Unikatowe połączenie strategii w czasie rzeczywistym i gry RPG w świecie Dungeon & Dragons. Fabuła gry napisana przez twórcę Eberrona - Keitha Bakera - gwarantuje wciągającą rozgrywkę.

*Tycoon City: New York - kliknij, aby zamówić już od 38,90 PLN
Strategia ekonomiczna, w której przed graczem stoi zadanie rozbudowy Nowego Jorku i zarządzania miastem. Gra świetnie oddaje atmosferę tętniącej życiem metropolii oraz symulację jej rozwoju, oferując jednocześnie przyjemną rozgrywkę dzięki przyjaznemu interfejsowi i łatwości obsługi.

*Fahrenheit - kliknij, aby zamówić już od 38,90 PLN
Niezwykły interaktywny thriller, w którym gracz dostaje niespotykaną możliwość wcielenia się zarówno w ścigającego jak i ściganego, by rozwikłać mroczną intrygę w ogarniętym śnieżycą Nowym Jorku. Fahrenheit przełamuje granicę pomiędzy filmem a grą w niespotykany dotąd sposób i w pełnej grafice 3D.

*Full Spectrum Warrior: Ten Hammers - kliknij, aby zamówić już od 38,90 PLN
Druga część innowacyjnej i jednej z najlepszych gier 2004 roku, wprowadzająca wiele nowych możliwości - m.in. do dyspozycji gracza oddano pojazdy zmechanizowane. Każdy aspekt gry odznacza się ogromną autentycznością i jest zgodny z dzisiejszymi realiami walki, dzięki oparciu jej o autentyczny system szkoleniowy amerykańskiej armii.

*Joint Task Force - kliknij, aby zamówić już od 38,90 PLN
Strategia czasu rzeczywistego, w której gracz dowodzi siłami rozjemczymi na pierwszych liniach frontu w najbardziej zapalnych regionach globu. Akcja gry przenosi go między innymi na Bliski Wschód, Azję Środkową i Bałkany. Całość spaja filmowa fabuła z 5 kampaniami (dodatkowo kampania samouczka) oraz 20 misjami.

*Titan Quest - kliknij, aby zamówić już od 38,90 PLN
Bardzo ciekawe połączenie gry akcji z elementami fabularnymi. Gracz przenosi się w czasy starożytnego świata, gdy mityczni tytani uciekli ze swojego wieczystego więzienia i zaczęli siać zniszczenie na Ziemi. Powstrzymanie ich i ponowne uwięzienie to główne zadanie gracza, który wciela się w postać herosa.

*ToCA Race Driver 3 - kliknij, aby zamówić już od 38,90 PLN
Najnowsza edycja popularnej serii, w której dbałość o realizm wyścigów samochodowych łączy się z przyjemnością płynącą z gry. Nowa część korzysta z różnorodności sportów motoryzacyjnych zaprezentowanych w Race Driver 2, poszerzając je o wiele nowości i usprawnień. Ponad 35 różnych klas wyścigowych i rajdowych, 70 licencjonowanych marek pojazdów i ponad 80 autentycznych tras, znanych z oficjalnych mistrzostw świata!

Każdy z powyższych tytułów będzie wydany w polskiej wersji językowej i rewelacyjnej cenie 49,99 PLN.

REKLAMA

Zamawiając gry z serii Fajna Cena w sklepie gram.pl, można oszczędzić dodatkowo dzięki wykorzystaniu Wirtualnych Pieniędzy. Każda z nich dostępna jest już od 38,90 PLN! Zapraszamy do składania zamówień przedpremierowych za pośrednictwem powyższych linków i wizyt w dobrych sklepach z grami już od 13 kwietnia!

Informacja prasowa CD Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA