REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Operation Flashpoint: Red River - garść świeżych informacji!

07.08.2010
10:48
REKLAMA

Całkiem  niedawno informowaliśmy o rozpoczęciu przez
Codemasters prac nad najnowszą odsłoną serii Operation
Flashpoint. Dziś możemy powiedzieć już nieco więcej – Brytyjczycy
podzielili się z nami informacjami na temat ich nowego dzieła.

REKLAMA

Operation Flashpoint: Red River przeniesie nas na obszary Tadżykistanu, skupiając walkę na terenach wzdłuż rzeki Wachsz. W grze wcielimy się żołnierza piechoty sławnego korpusu amerykańskich Marines, przeciwstawiając się inwazji wojsk chińskich. Kampania dla jednego gracza będzie składała się z trzech oddzielnych rozdziałów, przygotowano także sieciową kampanię co-op dla maksimum czterech graczy.

Red River ma charakteryzować się rozbudowaną i ciekawą fabułą zaprojektowaną wokół fikcyjnego konfliktu na linii Tadżykistan – Chiny – USA. Trzecia odsłona serii będzie zawierać wielu nowych wrogów i, jak twierdzą twórcy, nowy OFP „zapewni niespotykane dotąd doznania płynące z realizmu i okrucieństwa wojny.”

REKLAMA

Projektanci gry obiecują, że wezmą pod uwagę wszelkie uwagi społeczności skupionej wokół Operation Flashpoint, dzięki czemu pojawią się m.in.: nowy system rankingowy, zmodyfikowany system przyznawania punktów doświadczenia oraz rozbudowany mechanizm ulepszania broni. Z kolei w rozgrywce single player zapowiedziano przede wszystkim nowe rodzaje wsparcia powietrznego, podrasowanie sztucznej inteligencji czy wyczerpujące i dokładne samouczki.

Operation Flashpoint: Red River headshotem wbije się na półki sklepowe już w 2011 roku, a platformy docelowe to PC, Xbox 360 i PS3.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA