REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Peter Molyneux powraca z kolejną grą! Tym razem to darmowe The Trail dla Androida i iPhone’a

Po sromotnej porażce, jaką okazała się gra strategiczna Godus, Peter Molyneux powraca z kolejnym projektem - darmowym The Trail.

03.11.2016
9:36
Peter Molyneux powraca z kolejną grą - darmowym The Trail
REKLAMA
REKLAMA

Czytelnikom sPlay raczej nie trzeba przedstawiać Petera Molyneux. Producent gier wideo wiele lat temu był uznawany za niesamowitego wizjonera, który dał nam takie tytuły jak Populus, Fable czy Black and White. Niestety, w ciągu kilku ostatnich lat każdy kolejny projekt Petera był coraz większym rozczarowaniem, ze strategią Godus na czele.

Teraz Molyneux powraca po raz kolejny, z nowym projektem - darmową grą The Trail.

Aplikacja jest dostępna w Google Play oraz iTunes App Store. Można ją pobrać i przetestować zupełnie za darmo. Warto tylko podłączyć się do wifi, ponieważ The Trail zajmuje nieco ponad 500 megabajtów przestrzeni dyskowej.

Czym jest nowy projekt upadłego wizjonera? The Trail koncentruje się na podróży po tytułowym szlaku. Na całe szczęście nie jest to nudny symulator chodzenia, a jedynie wstęp do znacznie większej, bardziej rozbudowanej produkcji.

Łańcuch misji w The Trail prezentuje się następująco - znaleźć przewodnika, wyruszyć w podróż, odnajdować surowce, dotrzeć do wioski, osiąść w niej, wybrać profesję, rozbudować społeczność, znaleźć miłość swego życia, założyć rodzinę, stworzyć imperium biznesowe i w końcu dorobić się fortuny.

REKLAMA

Patrząc na tę listę, można mieć wrażenie, że tytułowy szlak nie odnosi się jedynie do trasy podróży bohatera, ale wręcz całego cyklu jego życia. Ciekaw jestem, na ile z tych licznych wyzwań naprawdę pozwala aplikacja. Mając w pamięci ostatnie wpadki Petera, The Trail może nie posiadać połowy z wyżej opisanych możliwości.

Mimo tego, skusiłem się. Gra właśnie kończy pobierać się do pamięci mojego iPhone’a, a ja ruszam na szlak. Jeżeli chcecie dołączyć, odnośniki do Google Play oraz iTunes App Store znajdziecie poniżej:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA