REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Pre-order Skyrim Dragonborn rządził na Steamie

Jutro swoją premierę będzie miało komputerowe wydanie DLC do „The Elder Scrolls V: Skyrim”. W minionym tygodniu (27 stycznia – 2 lutego) jego pre-order był najchętniej wybieraną grą na Steamie. Skąd taki wynik?

04.02.2013
12:59
Pre-order Skyrim Dragonborn rządził na Steamie
REKLAMA
REKLAMA

Obecnie dominuje tendencja wciskania, i to często za spore pieniądze, beznadziejnych DLC. Kto pamięta niesławną zbroję dla konia z „Oblivion”? Tak na marginesie, sprzedawała się ona bardzo dobrze. „Dragonborn” natomiast został wypuszczony na Xbox 360 pod koniec ubiegłego roku, ciesząc się licznymi pochlebnymi opiniami. Było to spowodowane zaoferowaniem kilkudziesięciu godzin wciągającej zabawy, a nie byle jakiego produktu, do czego niestety nas przyzwyczajono.

Rozszerzenie okazuje się zaskakująco rozbudowane: dostajemy nową krainę – wyspę Solstheim, ciekawą fabułę, wiele zadań, nowe przedmioty czy potwory. Stąd, poza samą marką „The Elder Scrolls”, ogromne zainteresowanie trzecim DLC do „Skyrim”. Zresztą w przypadku Bethesdy wszelkie rozszerzenia zawsze cieszyły się powodzeniem, i nie inaczej jest tym razem. Dlatego zachęcam Was do kupna „Dragonborn”, bo będziecie mieli dobrą zabawę. Co prawda, jak na dodatek, ponad 80 zł wydaje się sporą kwotą, ale mimo to zdecydowanie warto, zwłaszcza, że otrzymamy polską wersję językową.

REKLAMA

Przy okazji, poniżej widzicie całą dwunastkę najchętniej kupowanych gier ze Steam w okresie 27 stycznia – 2 lutego:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA