REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Premiera Armed Assault PL - 15.12.2006

22.11.2006
14:50
REKLAMA

Wiemy, że wszyscy czekacie z niecierpliwością na oficjalną datę
premiery Armed Assault. Mamy dla Was dobrą wiadomość: dysponujemy
już ostatecznym kodem gry i wiemy z całą pewnością, że gra ukarze
się w Polsce 15 grudnia tego roku.

REKLAMA

Jedną z przyczyn tego opóźnienia były problemy z systemem lokalizującym gry, a naszym celem jest wydanie produktu o najwyższej możliwej jakości, nawet kosztem pewnego opóźnienia premiery.

Wobec wielu pojawiających się zarzutów musimy podkreślić, że przyczyną opóźnienia nie jest sama lokalizacja, która jako taka została ukończona już kilka tygodni temu, ale problemy czysto techniczne związane z implementacją polskich materiałów w kodzie gry. Czy występują one w innych wersjach językowych gry (czeskiej i niemieckiej)? Tego nie wiemy. Ale z całą pewnością nie mogliśmy pozwolić na wydanie w Polsce gry w takiej postaci, w jakiej była gotowa równolegle z tamtymi wersjami.

REKLAMA

Ostatnio coraz częściej "wytyka" się tej grze (nie tylko polskiemu wydaniu) użycie zabezpieczenia StarForce. Z całą pewnością zostało sprawdzone, również przez testujących grę dziennikarzy, że zabezpieczenie to nie sprawia żadnych problemów, a gra ani komputer nie działają "wolniej" niż bez niego. Wszystkie informacje o jakichkolwiek problemach nie zostały przez nikogo potwierdzone. W przypadku jakichkolwiek problemów z "nie rozpoznawaniem" przez grę oryginalnej płyty - prosimy o kontakt z naszym działem pomocy technicznej. Tego typu problemy można rozwiązwiązać prawie od ręki na podstawie raportu wygenerowanego przez system StarForce.

Informacja prasowa LEM

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA