REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Biedronka przed świętami startuje z promocją na gry. W ofercie tytuły na PC i konsole

Pogoda z dnia na dzień jest coraz lepsza. Jednak na wszelki wypadek warto zaopatrzyć się w domowe rozrywki. Promocja na gry w sieci Biedronka to świetna opcja na uzupełnienie cyfrowej biblioteki.

08.04.2019
11:28
W sieci sklepów Biedronka ruszyła promocja na gry na PC i konsole
REKLAMA
REKLAMA

Właśnie ruszyła promocja na gry w sieci sklepów Biedronka. W ofercie znajdziecie kilkadziesiąt gier skierowanych zarówno do dorosłych, jak i dzieci.

Promocja na gry w Biedronce – na co warto zwrócić uwagę?

Assassin’s Creed Rouge Remastered

promocja na gry biedronka class="wp-image-272313"

W produkcji przenosimy się w czasy Wojny Siedmioletniej, do drugiej połowy XVIII wieku. Głównym bohaterem tej odsłony Assassin’s Creed jest Shay Patrick Cormac, członek bractwa Asasynów. Cormac nie zgadza się z dominującą filozofią bractwa, przez co ostatecznie decyduje się zmienić strony konfliktu. Grę dostaniecie  w sklepach Biedronka za 59,99 zł.

promocja na gry biedronka class="wp-image-272319"

Akcja gry toczy się u podnóży Himalajów w fikcyjnym kraju Kyrat. Państwem wstrząsa wojna domowa, którą zapoczątkował Pagan Min, ekscentryczny wojskowy i samozwańczy władca Kyratu. Przeciwstawiają mu się rebelianci, którzy planują odsunąć tyrana od władzy. W wojenną zawieruchę zostaje wciągnięty główny bohater gry, Ajay Ghale, który udaje się do kraju, aby spełnić życzenie umierającej matki. Czwartą część kultowej serii „Far Cry” dostaniecie w Bierdonce za 59,99 zł.

Batman The Telltale Series

promocja na gry biedronka class="wp-image-272322"

Studio deweloperskie Telltale Games opowiada swoją wizję jednego z najbardziej znanych bohaterów popkultury. W grze wchodzimy w podwójną rolę bohatera. Lawirujemy w skomplikowanych relacjach życiowych Bruce’a Wayne’a, który nocą jako Batman walczy z przestępcami Gotham. Bohater jest na wczesnym etapie swojego rozwoju. Wprawdzie przestępcy już czują respekt przed nim, jednak policja wciąż jest w stosunku do niego nieufna. Uwaga gracza będzie się skupiać wokół wyborów moralnych oraz ich konsekwencjach. Produkcję dostaniecie w Biedronce za 59,99 zł.

Lords of the Fallen

promocja na gry biedronka class="wp-image-272328"

W grze przenosimy się do starożytnej krainy, w której tysiące lat wcześniej mieszkańcom udało się pokonać i zabić boga. Jego ciało zamieniło się z czasem w łańcuch górski, który przedzielił krainę, odgraniczając cywilizację magów-kapłanów od wojowników. Grę możecie kupić w promocji za 29,99 zł.

Ile to kosztuje?

Najtańsze pozycje kupicie już za 19,99 zł. Droższe tytuły zamykają się na cenie 79,99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

REKLAMA

Promocja na gry w Biedronce trwa od poniedziałku, 8 kwietnia do Wielkiej Soboty, 20 kwietnia.

Pełną listę tytułów dostępnych we właśnie rozpoczynającej się promocji znajdziecie na oficjalnej stronie sieci sklepów Biedronka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA