REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Runtastic bierze się za twoje nogi (i pupę) z nowymi aplikacjami

Runtastic to jedna z najpopularniejszych aplikacji towarzyszących podczas biegania. Twórcy programu postanowili skoncentrować się na konkretnych partiach ciała, wydając dedykowane im rozwiązania.

08.06.2015
14:47
Runtastic bierze się za twoje nogi (i pupę) z nowymi aplikacjami
REKLAMA

Po wielu latach biurowej pracy mogę z pełną odpowiedzialnością napisać – mięśni z tego raczej nie ma.  Nie licząc tego najpotężniejszego, piwnego. Jeżeli chcecie coś zrobić z tym faktem, a jednocześnie przeraża was bieganie, zawsze można poćwiczyć w domu. Właśnie na taką grupę odbiorców otworzył się Runtastic ze swoimi nowymi aplikacjami.

REKLAMA

Jak wskazuje sama nazwa, Runtastic Leg Workout Trainer zajmie się waszymi nogami.

Aplikację pobierzecie za darmo z Google Play oraz iTunes App Store (linki poniżej). Program nie jest przesadnie skomplikowany. Jego działanie opiera się na wyświetlaniu kolejnych ćwiczeń na ekranie, które musimy powtarzać w pocie, krwi i łzach. Niestety, program w żaden sposób nie kontroluje postępów gracza. Nie monitoruje naszych ruchów i nie sprawdza, czy nie oszukujemy.

runtastic 2

Na całe szczęście aplikacja jest niezwykle czytelna, natomiast trójwymiarowy model to doskonały sposób na poznanie nowych, bardziej i bardziej wymagających ćwiczeń. Co świetne, program posiada trzy „poziomy trudności”. Dzięki temu razem z Runtastic Leg Workout Trainer będą mogli poruszać się również bardziej zasiedziani posiadacze smartfonów i tabletów. Oczywiście aplikacja umożliwia tworzenie własnych planów i kalendarzy z ćwiczeniami, co powinno być standardem każdego programu fitness.

REKLAMA

Drugą aplikacją jest… Runtastic Butt Trainer Workout.

Nazwa mówi sama za siebie, dodatkowy opis jest raczej zbędny. Butt Trainer koncentruje się na tej części ludzkiego ciała, na którą wcale nie patrzą ani panowie, ani panie. Program działa na bliźniaczej zasadzie do wyżej opisanego, dzień w dzień serwując ćwiczącemu krótkie, coraz bardziej wymagające aktywności fizyczne.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA