REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Scarface: Człowiek z blizną - bez cenzury

08.11.2006
15:24
REKLAMA

Już 24 listopada będzie miała premierę gra akcji Scarface: Człowiek
z blizną.

REKLAMA

Jest to komputerowa adaptacja słynnego filmu Briana De Palmy, opowiadająca o losach Tony'ego Montany - kubańskiego emigranta, który w Stanach Zjednoczonych tworzy wielkie, narkotykowe imperium.

Gra Scarface: Człowiek z blizną przedstawia dalsze losy Montany. W filmie główny bohater ginie podczas wielkiej strzelaniny w swojej posiadłości. Fabuła gry ujawnia jednak, że Tony przeżył i powraca do Miami, aby odzyskać utracona potęgę i rozprawić się z wrogami. Do wykonania czekają setki zadań przybliżających głównego bohatera do ostatecznej zemsty. Podobnie jak filmowy oryginał, gra jest wyjątkowo brutalna, a Tony Montana nie szczędzi ostrych i wulgarnych słów.

CD Projekt zdecydował się nie cenzurować gry. Usunięcie niecenzuralnego słownictwa spowodowałoby utratę klimatu filmowego pierwowzoru. W związku z tym gra przeznaczona jest wyłącznie dla pełnoletnich odbiorców.

REKLAMA

Scarface: Człowiek z blizną zostanie wydany w polskiej kinowej wersji językowej i w sugerowanej cenie 99,90 zł. Gra objęta będzie dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w pudełku będzie można znaleźć Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier.

Informacja prasowa CD-Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA