REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Showmax robi porządki - z biblioteki serwisu zniknie niebawem ponad 30 produkcji

Pod koniec sierpnia z biblioteki platformy Showmax zniknie ponad 30 produkcji, głównie filmowych. Sprawdź, które tytuły warto nadrobić.

23.08.2018
12:18
Showmax usunięte filmy
REKLAMA
REKLAMA

Niewykluczone, że zmiany są chwilowe, a tytuły pojawią się ponownie w ofercie serwisu. Jednak pod koniec sierpnia Showmax usuwa tytuły takie jak Incredible Hulk czy Ted. Wśród filmów, które opuszczą bibliotekę, jest sporo kina akcji. Ale nie tylko, znajdą się także obrazy dla całej rodziny.

Produkcje, które znikną z Showmaksa. Co warto zobaczyć?

W tej filmowej wersji przygód Hulka, wyreżyserowanej przez Louisa Leterrier, w rolę Bruce'a Bannera wcielił się Edward Norton. Oprócz niego na ekranie pojawili się m.in. Liv Tyler i Tim Roth. Incredible Hulk to oczywiście reboot Hulka z 2003 roku, z Erikiem Baną w roli głównej.

Ted

Film Setha MacFarlane'a, twórcy Family Guya i American Dad, to czarna komedia, nie tylko dla fanów uroczych pluszowych miśków. John ma 35 lat i jest wiecznym chłopcem. Chciałby wreszcie spoważnieć, co uniemożliwia mu jego przyjaciel, pluszak ożywiony dzięki pewnemu dziecięcemu życzeniu.

Braterstwo to serial nadawany przez stację Showtime. Produkcja doczekała się trzech sezonów. Opowiada o braciach Michaelu i Tommy'm, których pozornie dzieli wszystko. Tommy jest znanym i szanowanym politykiem. Natomiast Michael należy do irlandzkiej mafii. Jak się okazuje, panowie mogą mieć wspólne brudne interesy.

Klasyk Stevena Spielberga każdy z nas pewnie widział. Miło jest jednak co jakiś czas powrócić do tej wzruszającej historii Elliotta. Samotny chłopiec spotyka na swojej drodze tajemniczego przybysza z kosmosu. Elliott wraz z rodzeństwem pomaga mu powrócić do domu.

REKLAMA

Tytuły, które znikną z Showmaksa 31 sierpnia - pełna lista:

OSS 117 - Rio nie odpowiada
Wilk W Owczej Skórze
Ted
Władcy umysłów
Secret life of growing up
Kolekcja sukienek
Aplik@acja
The Bin Laden Conspiracy (This World)
Braterstwo
Deadly Nightmares of Nature
E.T.
The Incredible Hulk
Hulk
Życzenie śmierci 5
Rise of the superstar gamer
Wild New Zealand
The Making of Spain
Król Skorpion 3: Odkupienie
Transporter: Nowa Moc
Król Skorpion 2: Narodziny wojownika
Król Skorpion
Van Helsing
Wanted - Ścigani
Zemsta Różowej Pantery
Podwójne uderzenie
Syn Różowej Pantery
Różowa Pantera kontraatakuje
Różowa pantera
Odlotowcy
Brzękusie
Miami Vice
Różowa Pantera 2
Różowa pantera

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA