REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Silverfall - potestujmy

31.01.2007
12:04
REKLAMA

O niesprawiedliwości jakiej stajemy się świadkami przy
faworyzowaniu konsol wiemy od dawna, ale żeby takie coś miało też
miejsce na PC-ach i zależało od języka to coś strasznego.

REKLAMA

ilverfall to cRPG osadzony w kolejnym fantastycznym świecie, w którym nie zabraknie magi, krasnoludów i innych dziwactw. Tytuł tworzony jest przez francuskie studio Kyiv's Games. Niesprawiedliwość tego tytułu polega na tym, że jako pierwsi grali w niego Francuzi. Anglojęzyczne demo miało być dostępne pod koniec 2006 roku, ale z powodów wewnątrz organizacyjnych datę tę przesunięto na okolice lutego czy nawet marca. Na szczęście te informacjie okazały się zupełnie przesadzone, a w wersję demonstracyjną Silverfall po angielsku będziemy mogli pograć już jutro.

Niestety nadal gra to wielka niewiadoma. Wydawca gry w Europie i Stanach Zjednoczonych wstrzymał wydanie gry. Przyczyny nie są jasne. Wiadomo jednak, że póki co będziemy się musieli cieszyć tym co mamy. Jednym to może wystarczyć innym nie. Najgorsze jest zawsze czekanie, a jedyne co możemy zrobić to właśnie czekać.

REKLAMA

Wersja demonstracyjna oferuje kilka pierwszych poziomów gry, w których poznamy szczątkowo fabułę i system zabawy. Silverfall to klasyczny action RPG z ogromną ilością potworów do zabicia. Całość ma uprzyjemnić świetna grafika, doskonała fizyka otoczenia, wykorzystanie najnowszych technologicznych bajerów, takich choćby jak zmienne warunki atmosferyczne. Fabularnie gra nie odbiegnie od standardów jakimi kierują się gry z tegoż gatunku. Oczekiwać można naprawdę dobrej zabawy.

W Polsce dystrybucją zajmie się firma LEM. Według zapewnień i obietnic w pełni spolszczoną wersję, zobaczymy jeszcze w tym roku na naszych półkach sklepowych. Oby!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA