REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Sport Fishing Professional - lokalizacja zakończona!

29.03.2007
17:24
REKLAMA

IQ Publishing z przyjemnością informuje, że lokalizacja gry Sport
Fishing Professional została ukończona. Już lada chwila wszyscy
wielbiciele łowienia rybek będą mogli kontynuować swoją pasję na
ekranach monitorów.

REKLAMA

Sport Fishing Professional to profesjonalna symulacja wędkarska, skierowana zarówno do doświadczonych wędkarzy, jak i hobbystycznych miłośników tego sportu. W ręce gracza oddano między innymi szeroki wybór naturalnych i sztucznych przynęt. Liczba gatunków ryb, które pojawią się w wirtualnych jeziorach wyniesie 15. Do wyboru są tryby amatorski lub profesjonalny, a zabawa rozgrywa się na 7 fantastycznych lokacjach. Sport Fishing Professional oferuje zarówno możliwość wędkowania na spławik oraz spinning, ale także jako pierwsza gra w historii daje szansę sprawdzić się na zamarzniętych jeziorach! Autorzy dołożyli wszelkich starań, aby gra możliwie jak najbardziej realistycznie oddawała klimat tego sportu.

Sport Fishing Professional to nie tylko świetna zabawa, ale także bardzo atrakcyjna grafika 3D. Wspaniała oprawa wizualna oraz dźwiękowa sprawiają, że łowienie rybek na ekranie monitora jest przyjemne i relaksujące.

REKLAMA

Premiera Sport Fishing Professional już na początku kwietnia. Sugerowana cena detaliczna gry wyniesie 59,90 zł. Gra ukaże się w profesjonalnej polskiej wersji językowej.

-------------------------------
Informacja prasowa IQ Publishing

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA