REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Tegoroczne E3 najważniejszymi w historii

Licząc od dzisiaj, do kolejnego E3 nie zostało zbyt dużo czasu. Najwięksi giganci i potentaci rynku już zacierają ręce na myśl o medialnym szumie, podczas gdy  Los Angeles staje się powoli głównym tematem portali informacyjnych, zaraz po wewnętrznych walkach w Infinitry Ward czy nowych zabawkach od Apple.

07.05.2010
9:32
REKLAMA

„W tym roku ESA (Entertainment Software Association) zorganizuje największe i najlepsze E3 na świecie. Wszystkie najlepsze i gry i wszyscy najlepsi dystrybutorzy spotkają się w jednym miejscu, w Los Angeles, aby pokazać światu nowe tytuły,  celebrować innowacyjność oraz technologie, które sprawiają, że gry dają tyle szczęścia” – to słowa samego prezesa EA, Johna Riccitello.

REKLAMA

„Tegoroczne  E3 będzie niesamowicie ekscytujące, z tymi wszystkimi sensacyjnymi nowinkami, jakich możemy się spodziewać. Nowe E3 będzie wydarzeniem, które da początek technologicznym innowacjom, które na trwałe mogą zmienić rynek gier. „ – to z kolei słowa Michaela Pachtera, jednego z najsławniejszych analityków tej branży, który już teraz przepowiedział pojawienie się nowej wersji Xboksa 360 na targach.

REKLAMA

Nic odkrywczego, lecz w dobie coraz bliższej premiery technologii Natal (Microsoft) oraz Move (SONY), trudno wyzbyć się wrażenia, że zmiany nastąpią. Bardzo interesujące zmiany.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA