REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Władca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie II w wersji na konsolę Xbox 360

04.11.2006
11:44
REKLAMA

Electronic Arts Polska poinformowało, że gra Władca Pierścieni,
Bitwa o Śródziemie II ukazała się właśnie w wersji na konsolę Xbox
360.

REKLAMA

Od dziś gracze mogą dowodzić potężnymi armiami Śródziemia i uczestniczyć w bitwach prezentowanych w widowiskowym formacie "high-definition" siedząc wygodnie na kanapie! Zabawa jest tym bardziej emocjonująca, że Władca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie II na Xbox 360 to pierwsza gra z serii Władca Pierścieni, w którą można grać ze znajomymi za pośrednictwem usługi Xbox LIVE*. Tryb wieloosobowej rozgrywki sieciowej z pewnością zapewni setki godzin dynamicznych zmagań wojennych w czasie rzeczywistym.

Władca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie II na konsolę Xbox 360 przenosi graczy do świata Śródziemia, w którym biorą udział w bitwach znanych z filmowej trylogii studia New Line Cinema i klasycznych książek autorstwa J.R.R. Tolkiena. Ta wersja gry oferuje m.in. zupełnie nowy, intuicyjny system sterowania zaprojektowany specjalnie z myślą o konsoli Xbox 360. Dzięki niemu, nowicjusze sprostają rozgrywce wymagającej strategicznego podejścia, a bardziej zaawansowanych graczy ucieszy możliwość elastycznego realizowania złożonych taktyk. W grze Władca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie II na konsolę Xbox 360 należy kierować poczynaniami setek jednostek, by pokonać armie wroga, podbić nowe krainy i przesądzić losy bitwy o Śródziemie.

REKLAMA

Twórcy gry odwzorowali świat Władcy Pierścieni zgodnie z warunkami umowy zawartej z The Saul Zaentz Company (działającej pod nazwą handlową Tolkien Enterprises), dzięki której EA zdobyło prawa do tworzenia gier na podstawie książek, niezależnie od odrębnego porozumienia, na mocy którego może produkować gry na podstawie filmów studia New Line Cinema.

Informacja prasowa EA Polska

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA