REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

You Are Empty - od piątku w sklepach w ramach inicjatywy Rewolucja Cenowa

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że od zeszłego piątku w sklepach dostępna jest długo oczekiwana gra You Are Empty!

16.04.2007
20:34
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Ta niezwykle dynamiczna strzelanka pierwszoosobowa, rozgrywająca się w alternatywnych realiach Związku Radzieckiego lat pięćdziesiątych XX wieku stworzona została przez dwie firmy: Digital Spray Studios i Mandel Art Plains. ierwsza z nich zajęła się w całości zaawansowanym engine gry o nazwie DS2-Engine, a druga projektem graficznym i fabułą produktu. Dzięki temu powstała gra, która przyciągnie uwagę graczy swą niepowtarzalną atmosferą i mrocznym klimatem oraz wyjątkową grywalnością. You Are Empty wydane zostało w polskiej wersji językowej z napisami i dialogami. A wszystko to w ramach inicjatywy Rewolucja Cenowa, za jedyne 29,90 złotych!

REKLAMA

Do gry dodany został dodatkowy CD z oryginalną ścieżką dźwiękową! To niepowtarzalna okazja, aby zabrać klimat gry na majówkę lub mroczną kolację przy świecach. Jeśli chcesz teraz sprawdzić czego możesz się spodziewać po muzyce kompozytora Dimitry Dyachenko, do ściągnięcia jest zajawka w postaci "Beat of the Communism":

Cieszą też pierwsze cytaty prasy branżowej dotyczące You Are Empty. Oto tylko kilka z nich: "Czernobyl? Stalkerzy walczący ze skutkami promieniowania? To już przeszłość. Mateczka Rosja w potrzebie. Tylko Ty możesz jej pomóc...", "Oprawa graficzna robi kolosalne wrażenie.", "Najbardziej znana z gier zapowiadanych przez 1C na ten rok. Ma na tyle nietypowy tytuł, że cały czas o niej pamiętam.", "Survival-horror garściami czerpiący z "poetyki" drugiego Half-Life'a.".

You Are Empty to:

*Niepowtarzalna gra FPP, której akcja rozgrywa się w sowieckim społeczeństwie totalitarnym.

*Fascynująca i oryginalna fabuła z kilkoma zakończeniami.

*Możliwość wcielenia się w postać super żołnierza, na którym dokonywano eksperymentów i który sam ryzykuje zmianą w mutanta.

*Unikatowe zdolności i super moce.

*Niesamowite efekty wizualne i cząsteczkowe.

*Oryginalne postacie, charakteryzujące się zaawansowaną sztuczną inteligencją.

*Realistyczny silnik fizyczny.

CYTATY PRASY BRANŻOWEJ:

"Czernobyl? Stalkerzy walczący ze skutkami promieniowania? To już przeszłość. Mateczka Rosja w potrzebie. Tylko Ty możesz jej pomóc..."
gry.wp.pl

"Oprawa graficzna robi kolosalne wrażenie."
onet.pl

"Najbardziej znana z gier zapowiadanych przez 1C na ten rok. Ma na tyle nietypowy tytuł, że cały czas o niej pamiętam."
CD-Action

REKLAMA

"Survival-horror garściami czerpiący z "poetyki" drugiego Half-Life'a."
Gry-OnLine

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA