REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Angry Birds dla Windows Phone stają się darmowe

Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy smartfonów z systemem operacyjnym Microsoftu. Najpopularniejsza gra na telefony komórkowe staje się darmowa. Oferta ograniczona czasowo!

04.05.2013
22:33
Angry Birds dla Windows Phone stają się darmowe
REKLAMA
REKLAMA

No i to się nazywa prezent na majówkę. Angry Birds, prosta gra logiczna polegająca na miotaniu wściekłym ptactwem w stronę paskudnych świń, nie podbiła serc milionów graczy bez powodu. Dotychczas w Sklepie mogliśmy ją kupić za niecałe 4 złote. Teraz staje się zupełnie darmowa, lecz tylko do 15 maja.

Dlaczego warto ściągnąć Angry Birds? Przede wszystkim – bo jest za darmo. Jeśli jakimś cudem nie graliście jeszcze w hit, który przyniósł studiu Rovio sławę, kobiety i pieniądze, macie ku temu świetną okazję.

Po drugie, Angry Birds na Windows Phone jest sprzężone z Xbox Live. Jeśli miłujecie się w zdobywaniu osiągnięć i powiększaniu swojego ciężko wypracowanego gamescore, warto dodać grę do swojej biblioteki. Póki co pograłem raptem chwilę, ale wzorem Monster Island szykuje się prawdziwa kopalnia punktów.

Po trzecie, tajemnicą poliszynela jest, że posiadacze smartfonów z WP 7,8 nie byli ostatnimi czasy rozpieszczani nowymi produkcjami. Angry Birds na telefonach tak zwanej „pierwszej generacji” działa bez żadnych humorów, także osoby, które nie wydały w Sklepie ani złotówki, w końcu mogą poszerzyć swoją bazę gier o konkretną, świetnie zoptymalizowaną produkcję.

angry birds 3
REKLAMA

Niestety, darmowe Angry Birds bez żadnych komplikacji – to by było zbyt proste. Część z użytkowników Windows Phone narzeka, że z różnych powodów nie może pobrać tej aplikacji na swój telefon. Nie zmienia to faktu, że najpopularniejsza gra komórkowa stała się darmowa i warto sprawdzić na własnej skórze, czy uda się wam ją zainstalować bez komplikacji. Dla tych, którzy napotkają na problemy, polecam wybranie opcji ręcznej instalacji, w lewym dolnym rogu sklepu. Postępując zgodnie z tą instrukcją, może uda wam się uniknąć błędów, które dopadły część z użytkowników Windows Phone. Dajcie znać, czy wszystko działa. Na modelach Lumia 620 oraz Lumia 920 instalacja odbywa się bez najmniejszych problemów (sieć sPlay).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA