REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Black Ops II za darmo na Steam! Tylko przez ten weekend, więc działaj szybko

Chociaż dobre Call of Duty skończyło się na Modern Warfare, obok takiej możliwości ciężko przejść obojętnie.

16.02.2013
19:10
Black Ops II za darmo na Steam! Tylko przez ten weekend, więc działaj szybko
REKLAMA
REKLAMA

Do końca niedzieli można zupełnie za darmo pobrać wersję wieloosobową Call of Duty: Black Ops II. Klienta ważącego 4,5 GB będzie się dało odpalić przez cały weekend, biorąc udział w wieloosobowej wymianie ognia. Wystarczy wejść w bibliotekę swoich gier, gdzie najnowszy CoD jest domyślnie zawarty w naszej wirtualnej kolekcji.

Jeżeli w nosie macie powtarzalność i brak nowości w serii, kochając schemat, do jakiego rokrocznie przyzwyczaja nas Activision, bezpłatny tryb wieloosobowy możecie pobrać również z tego miejsca. Jeżeli tryb multi przypadnie wam do gustu i będziecie chcieli zachować go na swoim dysku twardym na dłużej, z tej okazji Steam przygotował dla Was weekendową promocję. Call of Duty: Black Ops II jest teraz do kupienia 33 % taniej, zjeżdżając z 60 do 40 euro. Oferta dotyczy również cyfrowej Edycji Deluxe, którą kupimy po niższej stawce 47 euro. Zakupu na platformie Valve dokonacie w tym miejscu.

REKLAMA

Co wchodzi w skład Deluxe? Poza podstawową wersją gry, gracz otrzymuje bonusową mapę Nuketown 2025, zarówno do trybu wieloosobowego jak i rozwałki zombie, ścieżkę dźwiękową z gry oraz bezpłatny cyfrowy egzemplarz Call of Duty: World at War. Poza tym kosmetyczne „bajery” takie jak ekskluzywne tła profilu, które będą wyświetlać się naszym ofiarom w trybie kill-cam oraz skórki dla broni. Cena całkiem znośna, zwłaszcza biorąc pod uwagę darmowego CoD’a w pakiecie. Może World at War do tych najlepszych odsłon nie należało, no ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA