REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Co, gdzie i za ile, czyli pokazujemy najlepsze świąteczne i poświąteczne promocje na gry

Chociaż święta mamy już za sobą, to nie koniec świątecznych promocji stworzonych z myślą o graczach. Ba, patrząc na ilość ofert specjalnych, śmiem sądzić, że te dopiero się rozkręcają.

27.12.2013
20:22
Co, gdzie i za ile, czyli pokazujemy najlepsze świąteczne i poświąteczne promocje na gry
REKLAMA
REKLAMA

Coś dla posiadaczy konsol PlayStation

Z okazji świąt Sony przeceniło ponad 100 produkcji dla PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Nie będziemy tutaj przepisywać całego dotkniętego obniżkami katalogu, ponieważ ten jest zmienny i co dzień pod cenowe cięcia podchodzą inne tytuły.

playstation promocja

Wśród przecenionych ofert jest między innymi najnowsza FIFA, XCOM: Enemy Unknown, Battlefield 4, Call of Duty Ghosts, GTA IV: The Complete Edition, God of War: Ascension, Need for Speed Rivals, Resident Evil 6, Lost Planet 3, Super Street Fighter IV Arcade Edition, Street Fighter X Tekken, Hitman: Absolution, Tomb Raider, Payday 2, Dishonored, Crysis 3, Dead Space 3 oraz Injustice: Gods Among Us.

Pełną listę objętych promocjami tytułów, wraz z datami końca cenowego szaleństwa, znajdziecie w tym miejscu, obserwując oficjalny blog PlayStation.

Coś dla posiadaczy konsol Xbox 360

xbox promocje

Podczas 11 dnia odliczania dni do nowego roku, pod promocyjny skalpel trafiły trzy tytuły. Tak oto świetne, nastawione na kooperację Left 4 Dead 2 kosztuje teraz zaledwie 34 złote. Za oryginalne graficznie Killer is Dead przyjdzie Wam zapłacić niemal 73 złote, natomiast nie do końca udana bijatyka Dead or Alive 5 w wersji Ultimate to wydatek rzędu 43 polskich zielonych. Zainteresowani?

Coś dla fanów Dungeons & Dragons

Dungeons & Dragons Anthology: The Master Collection to spełnienie marzeń każdego miłośnika najpopularniejszego na świecie świata Role-Play. Jest tutaj wszystko, co tworzyło historię komputerowych gier cRPG, co wyszło spod rąk mistrzów z Black Isle.

dungeons and dragons

Seria Baldur’s Gate wraz z kontynuacją oraz wszystkimi dodatkami, seria Icewind Dale z kontynuacją oraz dodatkami, legendarne Planescape: Torment oraz Świątynia Pierwotnego Zła – czy można sobie wymarzyć lepszy zestaw kultowych produkcji w pięknym 2D. Nie, nie można, nie licząc wielkiego Fallouta. Co najlepsze, za Dungeons & Dragons Anthology: The Master Collection zapłacicie jedynie 5 dolarów, korzystając z promocji GamersGate.

Coś dla pozostałych fanów cRPG

Taniej już nie będzie. The Elder Scrolls V: Skyrim to w moim mniemaniu najlepsza produkcja Role-Play wydana na komputery osobiste ostatnich lat. Miałkość scenariusza, liczne błędy, wątpliwe interakcje między bohaterami – to wszystko pył i kurz w porównaniu do pięknego, niesamowitego i otwartego świata, który zaprasza na wielotygodniową przygodę, wydłużaną za sprawą oficjalnych DLC oraz setek dopracowanych, fanowskich modyfikacji.

skyrim legendary edition 2

Dzisiaj TES V: Skyrim możecie kupić za jedyne 40 złotych. To dotychczas najtańsza stawka na ten tytuł. Jego cena jak na złość nie chce topnieć, więc warto skorzystać z okazji i nadrobić zaległości. Żeby było jeszcze lepiej, platforma cyfrowej dystrybucji Uplay sprzedaje wersję Legendary, ze wszystkimi oficjalnymi rozszerzeniami. Mniam.

Coś dla tych, co lubią kupować za ¼ ceny

Świetne, zmienne z każdym dniem promocje wystosował sklep GamersGate. GamersGate Holiday Sale to ponad 3000 tytułów w nowych, atrakcyjnych cenach. Wiele z nich możecie kupić za 25% pierwotnej wartości. Codziennie pojawiają cię nowe oferty, więc warto zaglądać tutaj przynajmniej raz na 24 godziny.

REKLAMA
steam wyprzedaż

Mówiąc o gigantycznych cięciach cenowych, nie mogło oczywiście zabraknąć Steama. Platforma cyfrowej dystrybucji od Valve aż roi się od promocyjnych ofert, codziennie zaskaując innym katalogiem przecenionych produktów. Dzisiaj pod młotek poszły takie tytuły jak Call of Duty: Black Ops II, Prison Architect, Hitman: Absolution, Orcs Must Die 2, Assassin’s Creed IV: Black Flag, Don’t Starve oraz Residnet Evil 6.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA