REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Czarny piątek, czyli gry w promocji

Choć w kraju nad Wisłą tradycja czarnego piątku czyli masowych wyprzedaży i obniżek cen nie jest raczej powszechnie znana i praktykowana, niektóre polskie sklepy zdecydowały się wziąć udział w zabawie. Dzięki temu możemy nabyć sporo dobrych gier w atrakcyjnych cenach. 

29.11.2013
15:50
Czarny piątek, czyli gry w promocji
REKLAMA

Origin

REKLAMA

Na Originie promocje mają potrwać do 2 grudnia, ale to właśnie dziś mamy szansę na największe zniżki. Warto zajrzeć, bo znajdziemy tam między innymi Battlefield 4 za 77 zł (zamiast 129 zł), FIFA 14 za 90 zł, SimCity za niespełna 50 złotych, Tomb Raider za 52 złote, czy z nieco starszych tytułów: Crysis 3 i Dead Space 3 (obie po 22 zł) czy Sleeping Dogs za 16.

Gram.pl

Na stronie sklep.gram.pl obowiązuje nawet 70% przecena na wybrane gry w formie cyfrowej.  Far Cry 3 Bundle kosztuje 70 złotych, Bulletstorm  15, a sporo klasyki - m.in. Burnout Paradise czy Mirror's Edge są do wyjęcia za dyszkę.

muve.pl

Muve oferuje 50% zniżkę na 6 gier: Alan Wake, Alan Wake edycja specjalna, Alan Wake’s American Nightmare (...), Resident Evil Revelations, Resident Evil 6 i Remember Me.

GOG.com

Sklep GOG.com obniżył ceny 65 gier o 70%. Wśród nich między innymi: Rollercaster Tycoon, Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena, Alone in the Dark 1+2+3 czy Superfrog. Gdyby chcieć kupić wszystkie oferowane przez GOG.com gry objęte promocją, trzeba liczyć się z wydatkiem 134 dolarów, co daje oszczędność ponad trzystu dolarów.

REKLAMA

cdp.pl

Na cdp.pl oprócz przecen na gry, znajdziemy również promocje na filmy, komiksy i audiobooki. Might & Magic: Heroes VI Complete, Edition kosztuje dziś 60 złotych, Assassin's Creed IV: Black Flag - 110 zł, a Europa Universalis IV jest za 65 plnów.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA