REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Empire Earth II Złota Edycja za 59,90 zł

18.09.2006
14:06
REKLAMA

Po weekendowej przerwie przedstawiamy Wam następny z nowych tytułów
w Platynowej Kolekcji. Pora na kolejną porcję strategii czasu
rzeczywistego i znowu w najlepszym możliwym wydaniu!

REKLAMA

Panie i Panowie oto Empire Earth II Złota Edycja. Sequel uznany w 2001 roku przez serwis Gamespy.com "Grą PC roku" pozwala zostać największym zdobywcą na Ziemi! Buduj miasta, rozwijaj przemysł i stwórz najwspanialszą armię jaką widział świat. Spróbuj utrzymać wpływy przez 15 kolejnych epok historycznych na przestrzeni przeszło 10 000 lat! Nowe jednostki, możliwości i postacie specjalne osadzone w 3 rozległych kampaniach po raz kolejny wyznaczyły nowe standardy w gatunku strategii czasu rzeczywistego.

Co więcej, dzięki dodatkowi Władza Absolutna możecie rozegrać 3 nowe kampanie a także przejąć kontrolę nad jedną z czterech nowych nacji! To jednak nie wszystko! Jeśli dostępne w dodatku nacje Wam nie wystarczą, będziecie mogli sprawdzić się w kreowaniu nowych - do gry zostanie bowiem dołączony edytor nacji. Empire Earth II oraz dodatek Władza Absolutna zostały wydane w profesjonalnej polskiej wersji językowej. Cena zestawu w serii Platynowa Kolekcja to 59,90 zł. Gra została objęta dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w każdym pudełku będzie można znaleźć Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier.

REKLAMA

Przypominamy, że do tej pory ujawniliśmy już 4 z nowości w serii Platynowa Kolekcja. Kolejne 2 już jutro i we środę, zaś największą niespodziankę oczywiście pozostawiliśmy na sam koniec!

Informacja prasowa CDP

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA