REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Krew się poleje. Wirtualnie i okazyjnie na PS Store.

Środki w portfelu jeszcze nie zdążyły się zregenerować, a Sony po raz kolejny motywuje do jego zapełnienia zastrzykiem gotówki. Lista przecenionych tytułów to jednak węższy zakres tematyczny, który usatysfakcjonuje zarówno fanów bezpardonowej akcji, jak i mniej widowiskowych metod eliminowania przeciwników.

11.04.2013
20:00
Krew się poleje. Wirtualnie i okazyjnie na PS Store.
REKLAMA
REKLAMA

Ledwo pożegnaliśmy się ze świąteczną promocją na półkach sklepu Sony, kolejna zawitała w trybie natychmiastowym i potrwa do 24 kwietnia. Przecena ochrzczona nazwą Odtajniona to przede wszystkim szansa na nadrobienie zaległości w ostatnich blockbusterach z gatunku pierwszoosobowych strzelanek, jak również szansa odświeżenia starszych, odświeżonych klasyków, które święciły triumfy na poprzedniej generacji konsol. Abonenci PlayStation Plus tradycyjnie mogą liczyć na dodatkowy 10% upust. Pełna lista tytułów w odnośniku poniżej. Na co więc wydać ostatnie grosze?

Deus Ex: Human Revolution Complete Edition (39 zł)

deusex

Produkcja Eidosu to majstersztyk w kilku aspektach, włącznie ze scenariuszem, który winien znaleźć filmowy odpowiednik. Powrót do znanej marki nie ma nic wspólnego z odcinaniem kuponów i bazowaniu na sentymencie graczy. Ponadprzeciętny klimat, niebanalna tematyka i w końcu cyberpunk, który wylewa się z ekranu. Tytułowi sklasyfikowanemu jako gra akcji, bliżej raczej do skradanki, gdzie spryt i cierpliwość jest bardziej cenionym orężem, aniżeli przemierzenie kolejnych etapów z wciśniętym przyciskiem strzału. Ostatni tryb rozgrywki i tak wkrótce przyniósłby niepożądany napis Game Over.

Hitman HD Trilogy (49 zł)

hitman

Jeden z najsłynniejszych płatnych zabójców w historii gier video został poddany retuszowi, powracając na wiodącą generację w wymaganych standardach HD. Protagonista, a więc zabójca numer 47 to wypadkowa najlepszych cech zimnokrwistego egzekutora, dla którego jedyną istotną kwestią jest cel i wysokość zapłaty. Trylogia to odświeżone części: Silent Assassin, Contracts i Blood Money. Analogicznie do produkcji powyżej, najwięcej satysfakcji sprawia bezszelestne rozliczanie się z oponentami, na tyle umiejętnie, żeby wykluczyć jakiekolwiek podejrzenia o morderstwo (seryjny samobójca?).

Splinter Cell Complete Pack  (79 zł)

REKLAMA
samfisher

Kolejny zrewitalizowany klasyk, który na pierwszym planie stawia cichą eliminację. Splinter Cell to w końcu rodowita skradanka, w której cierpliwość gracza wspomagana jest licznymi zdobyczami techniki. Ich przeznaczenie wydaje się oczywiste. Nazwisko Clancy sygnuje sporo produkcji Ubisoftu, niemniej zawsze jest gwarancją udanego scenariusza, który skupia się na politycznych intrygach i całkiem realnych porachunkach na wysokich szczeblach władz i korporacji. Trylogia składa się z debiutanckiej części, Pandora Tomorrow oraz Chaos Theory.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA