REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Neverwinter Nights Diamentowa Edycja już w piątek

CD Projekt informuje, że Neverwinter Nights Diamentowa Edycja pojawi się w sprzedaży już w najbliższy piątek, 27 października.

24.10.2006
13:54
Rozrywka Blog
REKLAMA

Opóźnienie zapowiadanej na koniec września premiery zostało spowodowane przedłużającymi się pracami lokalizacyjnymi nad dodatkiem Kingmaker. Za przesunięcie premiery wszystkich graczy przepraszamy. Jesteśmy przekonani, że bardzo bogata zawartość pakietu oraz doskonałej jakości wydanie wynagrodzą dodatkowy czas oczekiwania.

REKLAMA

Neverwinter Nights Diamentowa Edycja to najbardziej kompletne wydanie tytułu, który wyznaczył nową jakość w gatunku cRPG. Zestaw zawiera:

- wielokrotnie nagradzaną grę Neverwinter Nights,
- pierwszy oficjalny dodatek do gry: Shadows of Undrentide,
- drugi oficjalny dodatek do gry: Hordes of the Underdark,
- po raz pierwszy wydany w Polsce, trzeci dodatek: Kingmaker, obejmujący premiowe mody: Kingmaker, ShadowGuard i Witch's Wake,
- doskonały edytor pozwalający tworzyć własne przygody.

Neverwinter Nights Diamentowa Edycja to setki godzin grania za rewelacyjną cenę 59,90 zł! Gra ukaże się na jednej płycie DVD w serii Platynowa Kolekcja. Oznacza to bardzo ekskluzywne wydanie:

- efektowne pudełko ze specjalnymi tłoczeniami, lakierowaniem UV i srebrzeniami,
- liczącą ponad 120 stron instrukcję drukowaną na papierze kredowym,
- drukowany na papierze kredowym poradnik do gry Neverwinter Nights - poradniki do dodatków i modów będą dostępne na płycie z grą.

REKLAMA

Gra, dodatki i moduły wchodzące w skład zestawu Neverwinter Nights Diamentowa Edycja zostaną wydane w profesjonalnej, polskiej wersji językowej.

Informacja prasowa CD-Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA