REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Pal gumy i zatańcz z Wiedźminem. Wyprzedaż gier na Xbox Live

Xbox ostatnio ma złą prasę ale co mają zrobić właściciele konsoli Microsoftu, których nie interesują przepychanki a chcą po prostu grać? Najlepiej skorzystać z wakacyjnej, wielkiej wyprzedaży. Dziś dzień trzeci i kilka smakowitych kąsków do połknięcia.

04.07.2013
13:23
Pal gumy i zatańcz z Wiedźminem. Wyprzedaż gier na Xbox Live
REKLAMA
REKLAMA

Lista jest krótka ale treściwa:

W moim rankingu szczęścia na pierwszy miejscu umieściłbym absolutny przebój Microsoftu. Forza Horizont to idealna gra jeśli ktoś woli pobawić się w wyścigi a nie jest maniakiem samochodowych symulatorów. Osobiście najwięcej radości daje mi swobodna, nieskrępowana jazda, a Forza Horizont to właśnie otwarty świat i lekkie, zabawowe podejście do rywalizacji na torze.

Mówiąc krótko, zapraszam do Kolorado w U.S.A. na wielką, samochodową imprezę - to nadal dość droga gra, za którą trzeba wysupłać w oficjalnych kanałach dystrybucji około 100 zł (muve.pl). W promocji jest znacznie taniej.

REKLAMA

Z pozostałych tytułów nie każdy zapewne orientuje się, co zawiera paka The Orange Box. Przypominam, że to pakiet, w którym umieszczono kilka gier: Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One (oraz Episode Two), Portal i Team Fortress 2. Swoją drogą The Orange Box odniósł kilka lat temu spektakularny sukces i nawet dziś ocena 96/100 (metacritic) budzi szacunek. Inna sprawa, że to paczka starożytna, kilka lat hulająca po różnych wyprzedażach.

To już trzeci dzień wyprzedaży, warto również rzucić okiem na gry, które mają obniżoną cenę przez cały czas trwania akcji. I oczywiście czekamy na kolejne przysmaki a będzie ich jeszcze niemało (akcja zakończy się dopiero w 8 lipca).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA