REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Pięć nowych paczek z grami za bezcen

Organizatorzy kolejnych paczek z mocno przecenionymi grami nas rozpieszczają. Jest dopiero połowa stycznia, a ja przez nich już kupiłem więcej gier, niż prawdopodobnie będę w stanie odpalić w tym roku. Nie zmienia to jednak faktu, że właśnie zakupiłem kolejne... 

16.01.2014
12:59
Pięć nowych paczek z grami za bezcen
REKLAMA
brutal bundle
REKLAMA

10 gier za 6 dolarów. I to nie byle jakich gier - w paczce znajdziecie na przykład Tropico 4, Port Royale 3, King's Bounty: Legions,Earth 2150 Trilogy, Day One: Garry's Incident i Stealth Bastard Deluxe. Oprócz tego kilka mniej znanych tytułów, jak Naval Warfare czy Iron Sky: Invasion. Akcja dobiegnie końca 13 lutego.

gamesrage

To polska inicjatywa od ludzi organizujących również BooksRage i ComicsRage. W paczce obecnych jest na tę chwilę 6 gier, ale oferta ma zostać powiększona o kolejne tytuły. Za wpłatę w wysokości minimum jednego dolara otrzymamy Project Night, Ocean City Racing, Strategic War in Europe i Dark Gates, zaś przekraczając próg 3 dolarów i 9 centów dojdą do tego QbQbQb, GoScurry. Większość z tych gier to polskie produkcje. Koniec akcji nastąpi 28 stycznia.

indieroyale

6 gier plus jedna jeszcze nieujawniona za minimum 4 dolary. To Indie Royale, więc pamiętajcie, że im więcej wpłacicie wy, tym niższa będzie kwota minimalna dla pozostałych użytkowników. Gwiazdą tej paczki jest bez wątpienia Stronghold HD, ale sądzę, że również Gun Monkeys czy Megabyte Punch i Ride'em Low znajdą swoich amatorów. The Vapor Trail Bundle zostanie zakończony 23 stycznia.

indiegala

Niewiele mogę powiedzieć o grach dostępnych w tej paczce, bo żadnej z nich nie znam. Teraz jest ich siedem, ostatecznie ma być w sumie 11. Standardowe zasady - wpłacacie przynajmniej dolara, otrzymujecie pakiet podstawowy. Jeśli przekroczycie średnią wpłatę, odblokowujecie kolejne tytuły. Akcja zakończy się 30 stycznia.

capsule computer 1
REKLAMA

W paczce jest Haegemonia Gold i to jedyna gra, która mnie w niej interesuje. Oprócz tego jeszcze 8 innych pozycji, ale raczej nie w moim guście. W Capsule Computers nie ma średniej wpłaty, zamiast tego są dwa progi - 1 i 4 dolary. Koniec akcji nastąpi 29 stycznia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA