REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Powrót do przeszłości. klasyka wiecznie żywa

24.10.2006
13:55
REKLAMA

Zapewne są wśród Was jeszcze gracze, którzy pamiętają czasy gier
telewizyjnych i konsoli Sega Mega Drive. Co powiecie na powtórkę z
historii?

REKLAMA

Oferta firmy IQ Publishing wzbogaciła się o 4 rewelacyjne gry telewizyjne firmy Radica, które sprawią, że w oczach starszych graczy pojawią się sentymentalne łzy, młodzi zaś zobaczą jak wyglądały początki elektronicznej rozrywki. Naprawdę warto odbyć tę podróż do przeszłości…

"Arcade Legends Tetris" to zbór 5 odmian Tetrisa, które umilą każdy zimowy wieczór. Największą zaletą tego zestawu są dwa kontrolery, designem przypominające klocki z gry i skonstruowane tak, aby sterowanie było proste i intuicyjne. Zestaw "Arcade Legends Mega Drive" to oryginalny pad od konsoli "Sega Mega Drive" oraz 5 fantastycznych gier, w tym "Ecco the Dolphin", "The Ooze", czy "Columns" plus jedna z najpopularniejszych gier świata - "Sonic the Hedgehog 2". Wielbiciele bijatyk powinni zainteresować się grą "Arcade Legends Street Fighter II" - 12 legendarnych już bohaterów do wyboru, rewelacyjna zabawa dla dwóch graczy (2 kontrolery w zestawie), a na deser bonusowa gra "Ghouls and Ghosts". Na koniec coś dla prawdziwych hardcore'owców, czyli zestaw hitów wszechczasów firmy Taito: "Space Invaders", "Lunar Rescue", "Qix", "Colony 7" i "Phoenix" - czysta rozrywka w starym, dobrym stylu!

REKLAMA

Wszystkie gry zostały wydane w bardzo atrakcyjnym opakowaniu. Charakteryzują się ładnym designem oraz bardzo dobrym materiałem, z którego zostały wykonane. Sugerowana cena detaliczna jednej gry to 89,90 zł. Arcade Legends to świetny prezent zarówno dla dzieci, jak i młodzieży.

Informacja prasowa IQ Publishing

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA