REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Pro Evolution Soccer 6 PL - premiera przesunięta

24.10.2006
13:53
REKLAMA

CD Projekt informuje, że premiera bardzo oczekiwanej przez fanów
polskiej edycji gry Pro Evolution Soccer 6 została przesunięta na
początek listopada.

REKLAMA

CD Projekt informuje, że premiera bardzo oczekiwanej przez fanów polskiej edycji gry Pro Evolution Soccer 6 została przesunięta na początek listopada.

Opóźnienie wydania spowodowane jest błędami, które zostały wykryte w polonizacji tego tytułu. Pomimo wszelkich naszych starań (w tym wysłania polskiego testera bezpośrednio do Japonii), okazało się, że finalny produkt wciąż zawiera błędy. Jak zawsze przykładamy ogromną wagę do tego żeby wydawane przez nas gry były dopracowane w najdrobniejszym szczególe i spełniały wysokie wymagania naszych klientów. Decyzja o przesunięciu premiery była ciężka, ale w tej sytuacji nie mogliśmy poczynić innych kroków.

Pro Evolution Soccer - powszechnie uważana za najlepszą grę piłkarską - po raz pierwszy w historii ukaże się w polskiej wersji językowej. Tym bardziej zależy nam żeby premiera rodzimej wersji PES była idealnie przygotowana dla graczy. Za opóźnienie wszystkich oczekujących z niecierpliwością na ten tytuł bardzo przepraszamy i jednocześnie obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej podać precyzyjną datę premiery.

REKLAMA

Przypominamy, że gra Pro Evolution Soccer 6 zostanie wydana w polskiej wersji językowej i w atrakcyjnej cenie 129,90 (wersja PC) oraz 199,90 (wersja PS2). W grze usłyszymy m.in. komentarz Mateusza Borka i Romana Kołtonia, natomiast najlepsze rekomendację grze wystawił Maciej Żurawski.

Informacja prasowa CD-Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA