REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Star Wars Rebels – pierwszy teaser już za nami

Do Gwiezdnych Wojen J.J. Abramsa zostały nam jeszcze prawie dwa lata, jednak odkąd tylko wiadomo, że część VII się na pewno ukaże, wszelkim newsom i plotkom nie ma końca. Wiemy już, że Cumberbatch nie dostał (jeszcze) oferty zagrania w Gwiezdnych Wojnach, że Abrams będzie kręcił film analogowo i że czas oczekiwania do 2015 roku umili nam serial Star Wars Rebels.

09.10.2013
10:44
Star Wars Rebels – pierwszy teaser już za nami
REKLAMA

REKLAMA

Kreskówka będzie opowiadać o wydarzeniach między częścią III a IV Gwiezdnych Wojen, czyli dla fanów jasnej strony mocy dosyć mroczny okres. Imperium skutecznie kontynuuje swój plan wymordowania wszystkich rycerzy Jedi (rozkaz 66), podczas gdy rebelianci dopiero co zaczynają się formować i stanowią minimalne zagrożenie dla potęgi Darth Sidiousa.

REKLAMA

Niestety na teaserze zbyt wiele nie widzimy, a szkoda bo do premiery serialu został jeszcze rok i całkiem miło byłoby zobaczyć jak bohaterowie mogliby wyglądać, chociaż pewne jest, że główne postacie będą raczej nastolatkami a nie doświadczonymi rycerzami Jedi – zważywszy na to, że kreskówka jest adresowana do dzieci (i wyświetlana na Disney XD) ten wybór wydaje się jak najbardziej rozsądny.

16 sekund filmu nie zdradza też jak ogólna kreska będzie się prezentować – widok statku kosmicznego zbyt dużo nie oddaje. Co do obsady znamy tylko dwa nazwiska, tj. David Oyelowo (Geneza Planety Małp, Służące) i Freddie Prinze Jr. (Scooby-Doo, Prawo Brooklynu). Dobrze jednak słyszeć, że za produkcję odpowiedzialny będzie Simon Kinberg (X-Men: Pierwsza Klasa, ELysium) oraz Greg Weisman (Young Justice, Gargoyles), dzięki temu mam przeczucie, że Star Wars Rebels będzie przynajmniej tak dobre jak Star Wars Clone Wars.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA