REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent na PlayStation 2 - już w Polsce

Cenega Poland, partner Ubisoft w Polsce, ma przyjemność poinformować, że już w dniu dzisiejszym do siedziby firmy trafiła długo oczekiwana gra Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent w wersji na Playstation2.

27.10.2006
15:11
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Oficjalna premiera tego tytułu w sklepach ustalona została na 10 listopada w cenie 179.90 PLN. Natomiast już od dzisiaj możecie zamawiać grę w oficjalnym sklepie internetowym Cenega Poland (www.sklep.cenega.pl) za jedyne 149.90 PLN!

REKLAMA

Jednocześnie przypomnijmy, że Tom Clancy's Splinter Cell: Splinter Cell: Double Agent w wersji na PC pojawi się w sprzedaży w listopadzie, w podwójnej wersji językowej - gracze będą mogli wybrać oryginalną wersję angielską lub polską wersję z napisami i dialogami. Cena gry ustalona została na 99,90 złotych. Przypominamy, że w sklepie internetowym Cenega Poland cały czas trwa przyjmowanie zamówień przedpremierowych za jedyne 78.90 PLN.

As wywiadu, Sam Fisher, powraca, ale jeszcze nigdy nie mierzył się z takim zagrożeniem. Aby zapobiec terrorystycznym atakom, musi zinfiltrować złowrogą grupę terrorystyczną od środka. Po raz pierwszy w historii serii masz okazję poczuć napięcie i dylematy związane z pracą podwójnego agenta. W trakcie swoich działań w amerykańskiej bazie terrorystów musisz dokładnie rozważać konsekwencje swoich czynów. Zabijając zbyt wielu kryminalistów, odkryjesz się. Wahając się zbyt długo, rzucasz na szalę miliony niewinnych istnień. Zrób wszystko, aby wykonać cele misji, ale pamiętaj, że musisz jeszcze sam ujść z życiem.

REKLAMA

Double Agent to rewolucja w gatunku gier szpiegowskich, wprowadzająca po raz pierwszy w historii motyw podwójnego agenta. Przygotowane wspólnie przez studia Ubisoft w Montrealu, Szanghaju i Annecy (Francja), Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent to prawdziwa uczta dla wszystkich fanów akcji.

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA