REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

„Żegnaj mój synu” zamiast do kin trafi do sieci. Premiera filmu na VOD już w kwietniu

Chiński dramat „Żegnaj mój synu” to kolejny już tytuł, który zamiast do dystrybucji kinowej trafi od razu na VOD. Dystrybutor Aurora Films zdecydował o przeniesieniu premiery do internetu ze względu na panującą pandemię koronawirusa.

27.03.2020
19:16
Żegnaj mój synu vod
REKLAMA
REKLAMA

Coraz częściej produkcje trafiają do sieci tygodnie przed planowaną wcześniej premierą online. Mowa tu o tych filmach, które jeszcze zdążyły pojawić się kinach, zanim je zamknięto (chociażby „Sala samobójców. Hejter”). Ale nie brakuje też tytułów, które miały mieć swoją kinową premierę w czasie pandemii. Oczywiście do nich nie doszło, więc dystrybutorzy decydują się na wprowadzenie ich od razu na VOD (np. „W lesie dziś nie zaśnie nikt”).

Lista takich produkcji rośnie z każdym dniem.

Teraz dołącza do niej „Żegnaj mój synu”, za które odpowiada Aurora Films. Ze względu na zaistniałą w związku z koronawirusem sytuację, dystrybutor postanowił ominąć kina i wypuścić film od razu na VOD.

Co więcej chińską produkcję będzie można zobaczyć kilka tygodni przed planowaną premierą kinową. Bo „Żegnaj mój synu” miało się pojawić na wielkich ekranach 24 kwietnia, a zamiast tego na VOD.pl trafi już na początku kwietnia 2020 roku.

Jak czytamy w opisie dystrybutora „Żegnaj mój synu” to:

REKLAMA

Obsypana nagrodami obejmująca trzy dekady rodzinna saga, której tłem są społeczne, polityczne i ekonomiczne przemiany, do jakich doszło w Chinach, począwszy od lat 80. Pod płaszczykiem epickiego kina Wang Xiaoshuei, czołowy twórca szóstej generacji chińskich reżyserów, opowiada o bolesnej stracie, niezabliźnionych ranach i próbie pojednania.

„Żegnaj mój synu” będzie dostępne na VOD.pl od 2 kwietnia 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA