REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Najtańszym dystrybutorem gier komputerowych w kwietniu jest… [AKTUALIZACJA]

Konkurencja dwoi się i troi, aby zwrócić na siebie waszą uwagę. Wiosnobranie, tydzień z grami Indie, tytuły EA w ofercie Cdp oraz Muve, Cyfrowe Giermasze i wiele innych to świetne okazje do ubicia dobrego interesu. Odkładając na chwilę promocje sprawdźmy, czyje stałe ceny są w tym miesiącu najbardziej atrakcyjne.

29.04.2013
20:28
Najtańszym dystrybutorem gier komputerowych w kwietniu jest… [AKTUALIZACJA]
REKLAMA
REKLAMA

Lista przedstawia cyfrowe wersje gier na PC, w stałych cenach, nie objętych czasowymi rabatami, promocjami oraz upustami. Zestawienie skupia się na najgłośniejszych premierach danego miesiąca, znajdujących się w katalogu dużej części poniższych sprzedawców.

UWAGA – poniższe ceny zostały uchwycone 29 kwietnia. W przypadku Muve.pl tytuły takie jak Dead Island: Riptide oraz Defiance to pudełkowe edycje gry, z darmową dostawą.

Niestety, w tym miesiącu nie obrodziło głośnymi premierami. Poza rodzimym Dead Island: Riptide nie ma na czym zawiesić oka. Mimo tego rynek DLC ma się bardzo dobrze i tutaj nawiązała się spora batalia o portfel gracza. No to jedziemy:

DEAD ISLAND: RIPTIDE

cena dead island riptide

Gdzie kupić budzący skrajne emocje polski survival-horror, pisaliśmy już jakiś czas temu. Od tamtego momentu keye.pl zdążyło doścignąć ofertę konkurencji, obniżając swoją cenę o dwa złote. Mamy więc trzech zwycięzców, oferujących dokładnie tę samą, na mój gust bardzo atrakcyjną cenę. Warto zwrócić uwagę na fakt, że oferta Muve tyczy się wersji pudełkowej, objętej darmową dostawą.

FAR CRY 3: BLOOD DRAGON

cena blood dragon

Takie DLC to ja akceptuję. Blood Dragon miał być pierwotnie prima-aprilisowym kawałem Ubisoftu. Ostatecznie powstał twór w stylu retro, który z podstawową wersją gry nie ma zupełnie nic wspólnego. No i to rozumiem. DLC jest produktem samodzielnym i nie wymagającym Far Cry 3 do działania. Nie poszerza fabuły znanej z podstawki, nie wprowadza kosmetycznych poprawek ani szeregu broni i gadżetów. To inny świat, inny bohater, wiadra humoru oraz laserowe dinozaury. Jak tutaj tego nie pokochać? Wątpliwa jest tylko cena, niemniej bez dwóch zdań Blood Dragon należy do najciekawszych i najbardziej kontrowersyjnych premier kwietnia.

ASSASSIN’S CREED III: TYRANIA KRÓLA WASZYNGTONA – ODKUPIENIE

cena odkupienie

Ostatnia część z trzech DLC przedstawiających alternatywną wersję kampanii w końcu wylądowała. Finał batalii ze złym i skorumpowanym władzą Waszyngtonem jest śmiesznie tani, ale to jedna z niewielu zalet tytułu. Jeżeli nie jest się miłośnikiem zabawy konwencją oraz nie żyje się uniwersum Assassin’s Creed dniem i nocą, szereg DLC można sobie odpuścić bez większych wyrzutów. Tak czy siak, brawo za pomysł.

DEFIANCE

cena defiance

Przyznam się szczerze, że nie miałem zielonego pojęcia, czym jest ta gra. Słyszałem, że nadeszła, narobiła minimalnego szumu i zniknęła w odmętach Internetu. Wchodząc na stronę producenta okazuje się, że to strzelanina z perspektywy trzeciej osoby, w środowisku MMO. Serfując po Metacritic wychodzi na to, że nie warto. Średniak w takiej cenie (64 punkty) to niezbyt opłacalna inwestycja. Lepiej zainteresować się serialem o tym samym tytule, zachowując pieniądze w portfelu. Co ważne, oferta Muve.pl dotyczy pudełkowej wersji gry z darmową dostawą.

Co z resztą gier? Niestety, kwietniowe premiery nie były zbyt efektowne. Pozostałe tytuły nie cieszyły się dużą popularnością wśród powyższych sprzedawców, toteż nie uświadczyliśmy ciekawej walki cenowej. Od siebie polecam świetne Don't Starve - klimatyczną grę logiczną,  której walczymy o przetrwanie na morderczym łonie natury, zdani tylko na siebie. Fani Burtona powinni być zachwyceni.

AKTUALIZACJA - Keye.pl informuje, że samodzielne DLC dla Far Cry 3 -  Blood Dragon, znajduje się już w ich ofercie. Klucz do wykorzystania na platformie Steam kosztuje w tym sklepie 46 złotych i 90 groszy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA