REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

80 gier, różne gatunki - taniej o ponad połowę

Ofertę godną pochylenia wystosowało rodzime cdp.pl. Chociaż duża część tytułów to produkcje, które najlepiej omijać jak najszerszym łukiem, znajdzie się kilka ciekawych pozycji to ogrania, pomiędzy rzucaniem się śnieżkami a lepieniem świątecznego zajączka.

29.03.2013
18:00
80 gier, różne gatunki – taniej o ponad połowę
REKLAMA
REKLAMA

Najciekawsze oferty? Jeżeli ktoś zapadł na ostatnie dwa lata w sen zimowy i nie miał jeszcze okazji przyjrzeć się nowym przygodom Geralta z Rivii, Wiedźmin 2 w Edycji Rozszerzonej jest to zgarnięcia za 50 PLN. Polskie dobro narodowe starczy na długo, w sam raz do przywitania wiosny. Ta ma się pokazać już jesienią.

Od siebie polecam S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo. Świetny, klimatyczny i wymagający shooter z akcją w Czarnobylu to wydatek rzędu 15 złotych. Jeżeli jesteśmy przy grach akcji, nie mogło zabraknąć emerytowanego króla gatunku, Serious Sama, który w trzeciej odsłonie jest do zgarnięcia za 50 polskich zielonych, z opcjonalną możliwością zakupu dodatkowej kampanii „Jewel of the Nile”, za 20 PLN.

Dla fanów cRPG znalazł się cały wór wyrobów Gothico-podobnych. Jest Arcania za 28 złotych (kiepski dodatek też się znajdzie) oraz trzy części serii Gothic zebrane w pakiecie Gothic Universe, po 30 złotych za komplet. Pojedynczy Gothic 3 w Edycji Rozszerzonej to wydatek rzędu 10 PLN, natomiast ozłoconą „dwójkę” kupicie za raptem 8 polskich zielonych.

c2

Powody do szczęścia mają przede wszystkich fani różnej maści symulatorów. Promocja cdp.pl może być dla nich prawdziwym rarytasem. Jest Symulator podwodnych operacji, Symulator wieży kontroli lotów, Symulator kamieniołomu (?!) i oczywiście żywa legenda - Symulator wózka widłowego. Wszystkie w cenie 30 złotych. Bardziej postępowi mogą wydać 35 PLN na zamówienie przedpremierowe Farming Simulator 2013 z dodatkiem o mężnym zapisie fonetycznym „Ursus”. Za dokładnie tyle samo można sprawić sobie świetne Silent Hunter 5, czyli symulator zmagań wojennych w łodzi podwodnej, do czego zachęcam.

REKLAMA

Nie zabrakło również klasyków. Jest przygodowa Syberia II za dychę, stary jak świat Jack Orlando oraz Jagged Alliance 2, z możliwością dokupienia dodatku Wildfire.

Połowiczne ścięcie ceny na cdp.pl będzie trwać przez 3 dni, toteż czasu na podjęcie decyzji o zakupie jest jeszcze sporo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA