Twórcy "Gry o tron" mówią, że chcieliby zmienić jedną rzecz w serialu. Niestety nie to, co myślicie
W ostatnim czasie David Benioff i Dan Weiss chętniej wypowiadają się na temat finału swojego ikonicznego serialu - „Gry o tron” - a także odpowiadają na pytania o to, co najchętniej zmieniliby w finale, jak widzą całość z perspektywy czasu i czy czegoś żałują. Jeśli spodziewacie się, że mają swoim ostatnim sezonom coś do zarzucenia - jesteście w błędzie.

REKLAMA