REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki /
  3. Dzieje się

Tak autor "Dziewczyn z Dubaju" przedstawia świat celebrytów. Temu rozdziałowi warto przyjrzeć się bliżej

"Dziewczyny z Dubaju 2" odbiły się szerokim echem w mediach, głównie za sprawą opisywanych historii dziewczyn uprawiających prostytucję i oddających swoje ciało zamożnym mężczyznom, m.in. z krajów północnej Afryki. Niedawno Omenaa Mensha pozwała autora książki, Piotra Krysiaka za godzenie w jej wizerunek i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. Krysiak w swojej publikacji opisał historię telewizyjnej gwiazdy, która ma powiązania z gangsterskim światem i oddaje się prostytucji. To nie jedyna historia medialnych osób, opisanych przez dziennikarza. Wśród kobiet, które weszły do świata prostytucji są również: dziewczyna popularnego piłkarza, partnerka polityka oraz legendy rocka.

12.07.2023
8:20
"Dziewczyny z Dubaju"
REKLAMA

Choć książka "Dziewczyny z Dubaju 2" miała swoją premierę w kwietniu tego roku, bardzo głośno jest o niej teraz. Głównie ze względu na Omenę Mensah, która pozwała autora książki za m.in. rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. Przypomnijmy, że Krysiak w drugiej części głośnej książki opisał m.in. historię telewizyjnej gwiazdy, powiązanej z gangsterskim światkiem, ale też biorącej udział w seks-wyjazdach.

REKLAMA

Są wzorem do naśladowania dla młodych dziewczyn. Krysiak bezlitośnie o celebrytkach-hipokrytkach.

To oczywiście nie jedyna historia (choć trwa właśnie spór, czy jest ona prawdziwa, czy nie) medialnej osoby w książce Krysiaka. Ci, którzy czytali książkę, doskonale wiedzą, że Krysiak opisał je w piątym rozdziale, obnażając świat show-biznesu, w którym to jak pisze autor znane celebrytki skończyły się prostytutować, bo znalazły się pod skrzydłami bogatych biznesmenów. Dzisiaj wyskakują jak z lodówki i ometkowane od stóp do głów pouczają w mediach i portalach społecznościowych, jak żyć, by odnieść sukces - pisze, dodając też, że medialne kobiety są wzorem dla naśladowania dla bardzo młodych dziewczyn. Niestety, kobiety, które dotknęły "tego" świata nie przyznają się do niechlubnej przeszłości. One bez cienia żenady wciskają kit i opowiadają o swojej drodze do życiowego i finansowego sukcesu.

Krysiak przyjrzał się historiom medialnych kobiet, które jak twierdzi autor książki, swoje za uszami mają. Wśród nich jest modelka, miłośniczka sportowców i "Galerianka" (właścicielka galerii). Organizuje profesjonalne sesje zdjęciowe i zajmuje się też promocją znanej na międzynarodowym rynku firmy produkującej biżuterię. Swoje wystawy i wernisaże urządza w popularnym centrum handlowym. Wśród gości na jej eventach, o których pisze Krysiak, nie brakuje burdelmenadżerek, prostytutek, a także ich klientów.

W publikacji Krysiaka opisana jest też po krótce historia byłego polskiego tenisisty z wieloma sukcesami na koncie, który miał "sprzedawać" bogatym znajomym młode i atrakcyjne dziewczęta. Piotr Krysiak wziął również na tapet małżeństwo znanego muzyka, który związał się z sutenerką. Wspomniany gwiazdor miał wynająć minimum kilkadziesiąt prostytutek, spełniających jego nietypowe zachcianki. Uwielbiał dziewczyny przebrane za sekretarki, na wysokich szpilkach i koniecznie pomalowanymi na czerwono ustami. Muzyk był też przesłuchiwany przez prokuraturę w śledztwie dotyczącym "Dziewczyn z Dubaju".

REKLAMA

Zawsze miała dużo szczęścia, ale ani słowem nie wspomniała o seks przeszłości

Z opisywanych przez Krysiaka historii szczególnie mocno wybrzmiewa historia wspomnianej mecenaski sztuki, która w jednym z wywiadów na YouTube miała powiedzieć, że zawsze miała dużo szczęścia, znalazła się w odpowiednim miejscu i czasie, poznała ludzi, którzy utorowali jej drogę do kariery. Nie przyzna się jednak do niechlubnej przeszłości, powiązaniach z przestępczym światem, narkotykami i prostytucją. Krysiak dobrze kreśli tę historię oraz inne, pokazując, jak działają mechanizmy w tym świecie: zrobisz karierę, w zamian za seks. Autentyczności książce Krysiaka dają również fragmenty protokołów przesłuchań z prokuratury. Niestety, medialne "Dziewczyny z Dubaju" będą dalej z uporem maniaka opowiadać historie o tym, jak miały trochę szczęścia w swoim życiu, znajdując się w odpowiednim czasie i miejscu. Trzeba też jeszcze dodać zdanie: do wszystkiego doszłam ciężką pracą.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA