REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Targi PGA 2006 - Polska Prapremiera: Nintendo Wii

10.11.2006
16:42
REKLAMA

PGA Team, organizatorzy Targów Gier Komputerowych i Multimediów
Poznań Game Arena 2006 Digital Arena z dumą przedstawia absolutną
nowość! Zaledwie 6 dni po premierze w Ameryce, tydzień przed
premierą japońską i dwa tygodnie przed premierą w Polsce!

REKLAMA

POLSKA PRAPREMIERA konsoli nowej generacji NINTENDO Wii. TYLKO NA POZNAŃ GAME ARENA!

Wszystkie znaki wskazują, Że Targi Gier Komputerowych i Multimediów Poznań Game Arena będą prawdziwym przełomem na polskim rynku elektronicznej rozrywki. Dwaj potentaci branżowi będą prezentowali swoje najnowsze produkty - Microsoft konsolę Xbox 360 oraz Nintendo konsolę Wii. Bez wątpienia najnowsze, wydaje się, niedoceniane jeszcze w Polsce urządzenie Nintendo wyznacza zupełnie nowy standard w grach. - To naprawdę coś nowego na rynku. Konsola Wii jest kierowana do nowych grup docelowych w porównaniu do innych produktów z tej kategorii. Każdy powinien spróbować zagrać w Wii, ponieważ obsługa urządzenia jest dziecinnie prosta - powiedział Bogdan Karafioł, Prezes Lukas Toys, dystrybutora konsoli na Polskę. - Ranga Poznań Game Arena idealnie pasuje do tego, by polskiej publiczności przedstawić tą konsole po raz pierwszy - dodaje. - Jesteśmy zaszczyceni iż tak wielka firma zdecydowała się pokazać swój nowy produkt właśnie na naszych targach. To dla nas wielka nobilitacja i kolejna duża atrakcja dla wszystkich zwiedzających - mówi Rafał Błachowski, Manager Digital Arena, na której zostanie zaprezentowany produkt.

Na czym polega owa wyjątkowość konsoli Wii? Jak w Żadnym innym przypadku przy okazji grania na tej konsoli będzie trzeba się pogimnastykować - i to sporo. Wynika to m.in. z charakteru kontrolerów do gry, które trzyma się w obu dłoniach. Dla tradycjonalistów dobra informacja: pod Wii można będzie także podłączyć standardowego pada. W jaki sposób dokładnie działa Wii, jakie możliwości oferuje i jaką zapewnia zabawę - będzie można się o tym przekonać w Poznaniu już w ostatni weekend listopada. Nowa konsola to także nowe konwersje uznanych na całym świecie hitów. Posiadacze tego urządzenia będą mogli zagrać m.in. w Need For Speed Carbon, Call of Duty 3, Prince of Persia czy Splinter Cell: Double Agent. Niezabraknie także gier przygotowanych z myślą specjalnie o Wii. Szczególną furorę mogą zrobić gry sportowe: boks i tenis. Tutaj stojąc przed ekranem gracz będzie musiał ruszać się tak jak Tayson albo Agassi. Dodatkowym plusem korzystania z Wii jest to, iż rodzice stracą argumenty kierowane do swoich dzieci w rodzaju: "Tylko siedzisz przed tym komputerem. Idź się poruszaj!" ; ).

REKLAMA

Rok 2006 wydaje się przełomowy dla polskich graczy. Zachodnie firmy zaczynają bardzo wyraźnie interesować się naszym rodzimym rynkiem. I to w stopniu jakiego jeszcze w Polsce nie było. Producenci konsol Microsoft i Nintendo, którzy będą na Was czekali podczas PGA są tylko tego potwierdzeniem. Organizatorzy Poznań Game Arena zapewniają ponadto, Że "wielkim światem" zapachnie na PGA jeszcze z kilku innych względów. Ale na razie jeszcze szczegółów nie zdradzają.

Informacja prasowa Poznań Game Arena

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA