REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Chcecie kupić jedną z najlepszych strategii, jakie ukazały się w ostatnim czasie, za ¼ ceny? Macie na to jeszcze 17 godzin.

Towarzysze, na Steam kolejna świetna oferta dnia! Grzechem byłoby się z nią nie zapoznać. Baczność, do linka odmaszerować raz! 

08.02.2013
16:28
REKLAMA
REKLAMA

Tym razem pod młotek poszła strategia od Eugen Systems. Wargame: European Escalation to najlepsza (jedyna?) okazja, aby objąć w swoje władanie wojska pamiętnego Układu Warszawskiego i raz na zawsze rozprawić się z kapitalistycznym, imperialistycznym złem zachodu. Oczywiście jest też druga strona medalu, zawsze pozostaje opcja opowiedzenia się po stronie NATO. Pytanie, kto by chciał tak zrobić, kiedy twórcy oddają nam możliwość walki za ponadwiekowe idee Marksa i Engelsa, przy akompaniamencie setek pocisków wystrzelonych z pojazdów Katiusza?. Poza tym, tutaj chodzi o nasz  patriotyzm! Może kraj nie ten sam to teraz, ale za absurdalne PRL nie zawalczysz?

REKLAMA

Wargame: European Escalation to nie tylko możliwość wcielenia się w głównodowodzącego siłami zbrojnymi po prawej stronie Żelaznej Kurtyny. T o również, a raczej przede wszystkim, po prostu bardzo solidna strategia, z miłą dla oka oprawą. Świadczy o tym 81 na 100 punktów w serwisie metacritic oraz pokaźna, wciąż aktywna baza fanów. Razem z grą otrzymamy trzy DLC, wszystko wliczone z cenę. Za całość zapłacimy 7 euro i 50 centów, czyli jakieś 31 złotych. Oferta dnia kończy się za 17 godzin, licząc je od momentu opublikowania tego wpisu. W sam raz, żeby przespać się z tą decyzją i obudzić już nie jako szary Kowalski, ale Towarzysz Kowalki. Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA