REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Pierwsza DLC do Assassin's Creed III - co by było gdyby...

Pojawił się już pierwszy dodatek DLC do gry Assassin's Creed III. "Tyrania Króla Waszyngtona", o jakże niepokojącym tytule, przedstawia alternatywną historię, do tej opisanej w grze. 

22.02.2013
11:38
Pierwsza DLC do Assassin’s Creed III – co by było gdyby…
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy dodatek, a w zasadzie pierwsza część dodatku, gdyż Ubisoft w swej nieograniczonej hojności postanowił jedno DLC sprzedawać na raty. Twórcy gier najwyraźniej wkraczają tym sposobem na zupełnie nowym poziom monetyzowania potrzeb graczy.

REKLAMA

Nad dodatkiem kazałbym spuścić zasłonę milczenia, gdyby nie naprawdę fajny pomysł na jego realizację. Otóż opowiada on historię, w której - wbrew temu co znamy z historii oraz historii opowiedzianej w Assassn's Creed III - Jerzemu Waszyngtonowi "odbiła palma" i mianował się królem Stanów Zjednoczonych. Główny bohater - Connor - zdecydowanie się z takim postawieniem sprawy nie zgadza, to zaś rzuca nas w wir akcji.

Dodatek daje Connorowi kilka nowych umiejętności, a poza główną fabułą, zawiera też szereg misji pobocznych. Pierwsza część Tyranii Króla Waszyngtona doczekała się podtytułu Hańba i można ją zdobyć zarówno w ramach sklepów Xboksa, Playstation, Nintendo (jest wersja na WiiU), jak również chociażby w sklepie Uplay. Cenę dodatków ustalono na poziomie 39,90 PLN od każdej części, czyli za całość zapłacimy 120 złotych. Mniej więcej tyle, ile za nową grę. Oj, Ubisofcie, oby było warto.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA