REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nowe gry z serii Super$eller

Mamy przyjemność poinformować, iż już 15 września seria Super$eller zyska zupełnie nowe oblicze! Gry będą wydane w ekskluzywnych, lakierowanych pudełkach, dzięki którym jeszcze lepiej będą prezentować się na półce każdego gracza. Ponadto, seria Super$eller wzbogaci się o 8 nowych, najlepszych gier z katalogu wydawniczego Cenega Poland.

03.09.2006
7:19
Rozrywka Blog
REKLAMA

Do tej pory zostały ujawnione następujące tytuły: Blitzkrieg 2, The Bard's Tale: Opowieści Barda, Imperial Glory, Splinter Cell: Chaos Theory oraz Twierdza Warchest. Dzisiaj prezentujemy ostatnie trzy nowe pozycje oraz kolejne promocje w sieciach handlowych, które będą towarzyszyć premierze nowego oblicza serii Super$eller 15 września.

REKLAMA

- Brothers in Arms: Earned In Blood
- Peter Jackson's King Kong: The Official Game of a Movie
- Myst® V: Koniec Wieków

W Brothers in Arms: Earned in Blood poczujesz prawdziwy dramat drugiej wojny światowej. Wciel się w rolę sierżanta i obejmij dowództwo nad drużyną żołnierzy i poprowadź ich przez piekło lądowania w Normandii. Tylko do Ciebie zależy czy Ty i Twoja drużyna przeżyjecie, wykonacie skomplikowane misje i zdobędziecie sławę bohaterów wojennych. Pamiętaj, że równie dobrze możecie stać się nawozem z odrobiną ołowiu na francuskich polach uprawnych…

Wyrusz na niesamowitą przygodę stworzoną na podstawie filmu King Kong w reżyserii zdobywcy Oskara® - Petera Jacksona (twórcy m.in. trylogii Władcy Pierścieni). Walcz o życie w tropikalnej dżungli pełnej prehistorycznych drapieżników. Graj jako bohaterski Jack lub wciel się w prawdziwą legendę - potężnego Konga, który jednym ruchem potrafi zmiażdżyć każdego wroga. Wspaniała grafika i niepowtarzalna atmosfera zabawy sprawią, że przygody w dzikiej dżungli zapadną Ci na długo w pamięci. Tylko w tej grze możesz zmienić bieg wydarzeń i uratować wielką małpę!

Myst® V: Koniec Wieków jest uznawana za szczytowe osiągnięcie gatunku gier przygodowych. Brzemię, które kiedyś spoczywało na rodzinie Atrusa, stało się Twoim udziałem. W ostatecznym rozdziale serii Myst® w Twoich rękach spocznie los cywilizacji D'ni. Wyrusz na epicką podróż do samego serca imperium, które legło w gruzach. Jesteś jedyną osobą, która wciąż może je uratować, jeśli tylko w chwili wyboru starczy Ci mądrości i odwagi. Zobacz sam jak kończy się wspaniała przygoda. Zobacz sam jak kończy się seria Myst®…

REKLAMA

Ale to nie wszystko! Dzisiaj ujawniamy również promocje w sieciach handlowych związane z premierą serii Super$eller 15 września. W sieci Carrefour wszystkie tytuły z serii Super$eller będą w cenie 39.90 PLN! Natomiast w sieci Auchan odbędzie się promocja 3 za 2, czyli przy zakupie dwóch dowolnych gier, trzecią otrzymacie za darmo!
Więcej informacji o kolejnych atrakcjach związanych z premierą 15 września (konkursy, promocje) podamy już wkrótce!
Wszystkie nowe gry w serii Super$eller zostały bardzo wysoko ocenione przez recenzentów w Polsce i na całym świecie, jest to gwarancja najwyższej jakości i wielu godzin wspaniałej zabawy. Są to tylko najlepiej sprzedające się gry z katalogu Cenega Poland. Uznane! Polecane! Pewne!

Informacja prasowa - Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA