REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Wydaj ponad 25 złotych w sklepie Cdp.pl, dostań 6 gier THQ za frajer

250 szczęśliwców, którzy dokonają na Cdp.pl zakupów powyżej 25 polskich zielonych, otrzymają od tego wydawcy 6 gier ze stajni THQ. Brzmi podejrzanie? Nie, brzmi bardzo korzystnie.

09.05.2013
12:00
Wydaj ponad 25 złotych w sklepie Cdp.pl, dostań 6 gier THQ za frajer
REKLAMA
REKLAMA

Od 8 maja, dokonując zakupów na Cdp.pl, koniecznie sprawdźcie, ile wydajecie na ofertę tego sklepu. Jeżeli przekroczycie pułap 25 PLN, co oczywiście nie należy do rzeczy trudnych, dostaniecie naprawdę fajną paczkę z grami, zupełnie za darmo.

W skład darmowej paczki wchodzi Antologia Company of Heroes, Złota Edycja Supreme Commandera, Red Faction Armageddon, Warhammer Space Marine, Darksiders oraz Dawn of War II. Każdy z tych tytułów to pozycja na poziomie, która aż prosi się o nadrobienie zaległości, jeżeli takie posiadacie. Od siebie polecam Company of Heroes, lepszego RTS-a osadzonego w realiach drugiej wojny światowej nie znajdziecie, przynajmniej do czasu premiery kontynuacji, która nadchodzi wielkimi krokami. Dawn of War II to również bardzo porządny kawałek kodu, ale ostrzegam – kupując ten tytuł na jednym z Giermaszów Cdp i podłączając się do sieciowych batalii, doświadczeni gracze zrobili ze mnie takie sito, że szkoda gadać.

cdp
REKLAMA

Zainwestować w sklepie Cdp.pl te 25 PLN opłaca się nawet, jeżeli nie nosiliście się wcześniej w zamiarem zakupów. Na co najlepiej przeznaczyć te środki, aby jednocześnie nie wydać zbyt dużo? Fanom horroru polecam pierwszego Dead Space – ta seria naprawdę potrafiła przestraszyć, zanim EA przerobiło kosmiczny koszmar w grę akcji z wybuchającymi wybuchami. Rajdowcom przyrośniętym do krzesła z czystym sumieniem mogę zaproponować bardzo dobrego Dirt 2, natomiast jeżeli szukacie czegoś oryginalnego, co wyryje wam dziurę w czaszce i nie da o sobie zapomnieć przez długi czas – Hotline Miami będzie jak znalazł.

Podając dalej za Cdp.pl, uwzględnione zamówienia, które dostaną mega-pakę od THQ, to te złożone po godzinie 18:00 8 marca. Darmową szóstkę dostanie pierwszych 250 klientów, natomiast sama paczka zostanie rozesłana na konta szczęśliwców po dobiciu do tej sumy. Świetna promocja, bez dwóch zdań.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA