REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Najlepsze bijatyki ostatnich lat w najlepszych cenach. Batman, Scorpion, Sub-Zero i Superman tani jak barszcz

Jakie bijatyki stanęły na podium najlepszego „mordobicia” ostatnich lat? Takken? Nie. Street Fighter? Zdecydowanie nie. Street Fighter X Tekken? Dajcie spokój. Era japońskiej dominacji w tym gatunku gier zdaje się dobiegać ku końcowi. Dzisiaj prym wiedzie wydawca Warner Bros., natomiast przez następny tydzień będziecie mogli nabyć flagowe produkcje studia NetherRealm za grosze.

18.12.2013
15:46
Najlepsze bijatyki ostatnich lat w najlepszych cenach. Batman, Scorpion, Sub-Zero i Superman tani jak barszcz
REKLAMA
REKLAMA

Wszystko dzięki promocji zorganizowanej przez Cdp.pl. Całkiem solidna odpowiedź na zimobranie konkurencji, choć rozmachu akcji Muve.pl na pewno nie można odmówić. Co do zaoferowania ma sklep powiązany z twórcami Wiedźmina?

mortal kombat 3

Przede wszystkim – świetne na każdym polu i w każdym calu Mortal Kombat. Po premierze czwartej części, która rozpoczęła flirt serii z trójwymiarowym środowiskiem, świetnemu uniwersum zaczęła się robić systematyczną, coraz większą krzywdę. Każda kolejna odsłona cyklu była coraz bardziej chybiona. Zmienione postaci, zmienione uniwersum, ba, nawet zmieniony gatunek nie przysporzyły Mortal Kombat sukcesów.

Dopiero całkowite zerwanie ze wcześniejszymi odsłonami oraz rozpoczęcie kultowej dla wszystkich graczy serii na nowo pozwoliło Edowi Boon na następny, długo oczekiwany sukces. Mortal Kombat z 2011 roku było tym, czego chcieli i czego oczekiwali fani – brutalną, szybką, dynamiczną, wymagającą i niezwykle satysfakcjonującą bijatyką, która w końcu powróciła do korzeni. Mniam.

mortal kombat 2

Dzisiaj to samo świetne i ociekające posoką Mortal Kombat możecie kupić za marne 17 złotych i 50 groszy. W cenie niewiele większej od paczki papierosów dostajecie króla współczesnych bijatyk, w pełnej, kompletnej edycji. Niestety, wersja na komputery osobiste nie była konwersją idealną, lecz od takiego czasu w stosunku do pierwotnej premiery, spece z NetherRealm na pewno odpowiednio ją załatali.

Każdy król potrzebuje królowej, zgadza się? Ano zgadza, natomiast idealną partią dla Mortal Kombat jest nowe Injustice: Gods Among Us. Po raz kolejny mamy do czynienia z potężną edycją wzbogaconą o wszystkie rozszerzenia. Cena? Rewelacyjna, choć nie mała. Za Ultimate Edition przyjdzie zapłacić 54 złote, co jest stawką wysoce atrakcyjną, biorąc pod uwagę niedawną premierę tego tytułu w wersji na komputery osobiste.

REKLAMA
injustice 2

Gdyby tego było mało, CDP.pl wystosował również specjalną ofertę dla najstarszych i najbardziej wiernych fanów Mortal Kombat. Po szczegóły oraz podgląd wszystkich promocji zapraszam tutaj

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA