REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry /
  3. Książki /
  4. Filmy

Cyfrowy Giermasz od cdp.pl - 300 gier taniej do 80%

Wczoraj rozpoczął się Cyfrowy Giermasz, organizowany przez cdp.pl - promocyjna oferta, w której ponad 300 tytułów gier, książek i filmów zostało przecenionych nawet do 80%. Akcja potrwa do wtorku. 

18.04.2014
9:30
Cyfrowy Giermasz od cdp.pl – 300 gier taniej do 80%
REKLAMA

W trakcie trwania Cyfrowego Giermaszu, każdego dnia około godziny 12, promocją będą obejmowane kolejne pozycje. Na tę chwilę wśród gier dominują tytułu raczej nieco starsze, ale cieszące się uznaniem, w dodatku po przecenie kosztujące śmieszne pieniądze. Dla przykładu - Wiedźmin (Edycja Rozszerzona) dostępny jest za pięć złotych, Syberia II za cztery a Red Faction: Guerrilla za dyszkę. Nie brakuje także nowszych gier, jak FIFA 14, czy antologii - trylogia Crysis, Mass Efect, oraz Command & Conquer Ultimate Collection dostępne są w cenie 47 złotych każda.

REKLAMA

Jeśli chodzi o ebooki, to dzięki Cyfrowemu Giermaszowi można sporo oszczędzić przede wszystkim na fantastyce i kryminałach. Między innymi wszystkie książki Georga R.R. Martina i Orsona Scotta Carda są tańsze o kilka złotych. Wśród filmów jest sporo staroci, w promocyjnej cenie dostępne od 5 do 10 złotych, ale uwagę zwracają przede wszystkim trzy dość świeże tytuły - znakomite Polowanie za dychę, oraz Idy Marcowe i Blue Jasmine po 7,5 każdy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA