REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Kit Harrington będzie "tym złym" w Call of Duty: Infinite Warfare

Nowe Call of Duty pojawi się 4 listopada z Haringtonem jako jednym ze złoczyńców. Ta rola będzie nieco odmienna od znanych aktorowi do tej pory, będzie on bowiem twarzą złej postaci w nowej grze z serii Call of Duty, tworzonej przez Infinity Ward.

13.06.2016
8:51
Kit Harrington będzie "tym złym" w Call of Duty: Infinite Warfare
REKLAMA
REKLAMA

“Kit jest niesamowicie utalentowany i w pełni profesjonalny,” powiedział Taylor Kurosaki, reżyser w studio Infinity Ward. „Nasza historia opowiada o niesamowitym starciu dwóch przeciwnych sił i Kit doskonale wpasował się w swoją rolę, reprezentanta frakcji Settlement Defence Front. Nie możemy się doczekać reakcji fanów, którzy zobaczą Kita grającego zupełnie inną rolę.”

Aby wnieść profesjonalną opinię do produkcji, Activision i Infinity Ward współpracowały blisko z Guyem Ritchie, który obeznany jest z serią Call of Duty jako ten, który wyreżyserował trailer „Suprise” do gry Call of Duty: Black Ops II:

REKLAMA

Mnie ciekawi, czy obecność lubianego przez masy Harringtona pozytywnie wpłynie na odbiór nadchodzącego Call of Duty: Infinite Warfare. Zwiastun zapowiadający tę grę znajduje się w TOP 10 najgorzej ocenianych produkcji filmowych w całej historii platformy YouTube.

Warto dodać, że Kit Harrington to nie jedyny sławny aktor, który użyczył wizerunku na potrzeby "tego złego" w serii Call of Duty. Przed nim w popularnej strzelaninie pojawił się sam Kevin Spacey, udający szefa międzynarodowej korporacji militarnej, rozdającej karty w geopolityce futurystycznego świata.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA