REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Najciekawsze gry z Microsoft Ultimate Game Sale – subiektywny wybór redakcji

No i ruszyła. Wielka letnia wyprzedaż gier w Sklepie Windows dla tabletów, pecetów i konsol do gier. Jest już pełna lista tytułów objętych promocją, a my wybieramy najciekawsze z nich.

30.06.2017
16:17
najciekawsze gry z Ultimate Game Sale
REKLAMA
REKLAMA

Microsoft uruchomił wyprzedaż cyfrową Ultimate Game Sale. W dniach 30 czerwca - 10 lipca, w Sklepie Windows przecenionych będzie ponad 450 gier i dodatków cyfrowych na konsole Xbox One i Xbox 360, jak również gry PC dla systemu Windows 10. Pełna oferta Ultimate Game Sale jest dostępna pod tym adresem.

Przeceny sięgają do nawet 65 proc. w stosunku do ceny podstawowej, a abonenci Xbox Live Gold otrzymają dodatkowe 10 proc. rabatu. W katalogu Ultimate Game Sale znalazły się najpopularniejsze marki gier oraz tytuły ulubione przez fanów, jak Injustice 2, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, Mass Effect: Andromeda, Prey czy FIFA.

Oferty obejmują również gry na konsolę Xbox 360, w tym tytuły dostępne we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One, m.in. Red Dead Redemption, Grand Theft Auto V i Tomb Raider. W katalogu PC dla systemu Windows 10 znalazło się ponad 30 gier, w tym Gears of War 4, Halo Wars 2, Resident Evil 7, Fallout Shelter czy Dead Rising 4.

Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

Najlepsze gry z Ultimate Game Sale według Huberta.

Przecenionych w trakcie Ultimate Game Sale gier jest tak dużo, że trudno wybrać jedynie trzy - warto przejrzeć całą listę. Mogę jednak polecić gry, które znam i w które grałem. Przy okazji zyskały one niezłą cenę w trakcie promocji.

Pierwsza to Trackmania Turbo, którą kupimy za 78,99 (a jeśli jesteśmy abonentami Gold, za 63,20). Podobnych, zręcznościowych i zwariowanych, wyścigów na Xboksa nie uświadczysz!

Godną polecenia grą jest Tomb Raider: Definitive Edition, którą możemy dostać za 33 zł (bez subskrypcji Gold) oraz 25 zł (z Goldem). Jeśli nie grałeś w tę część sagi o Larze Croft, to teraz trudno ci będzie znaleźć wymówkę.

Trzecią grą, przy której spędziłem wiele dziesiątek godzin, jest Final Fantasy XV. Tego słynnego RPGa kupimy za odpowiednio 146,99 zł oraz 125,99 zł. Warto dodać, że gra wciąż jest uaktualniana przez twórców o nowe treści (niedawno pojawił się nowy zestaw misji).

Najlepsze gry z Ultimate Game Sale według Maćka.

Nie mogłem się zdecydować. Dobrych gier jest bardzo dużo i ciężko tu wskazać faworyta. Próbowałem unikać oczywistych wyborów, takich jak Wiedźmin 3 czy gry z cyklu Forza, chyba każdy posiadacz Xboksa wie, że warto w nie zainwestować, jeśli tylko gatunek nam odpowiada. Co jeszcze?

Nigdy nie myślałem, że moje serce porwie… platformówka. Ori to nie jest byle jaka gra. Jej oprawa graficzna to absolutny majstersztyk, a muzyka jest niesamowita. A sama gra też jest świetna. Z początku prosta, ale z czasem staje się coraz trudniejsza i trudniejsza, aż do granicy frustracji, jednak nigdy jej nie przekracza. Wspominałem już o wzruszającej fabule? Gra po przecenie kosztuje 41,99 zł, dla abonentów Gold 35 zł.

Quantum Break to, w mojej ocenie, jedna z najbardziej niedocenionych gier ubiegłego roku. Zebrała dość średnie recenzje, co dla mnie jest absolutnie niezrozumiałe. Dopieszczona do granic absurdu gra akcji ze scenariuszem na poziomie najlepszych książek science-fiction. Dorzućmy do tego jeszcze świetną mechanikę walki i niesamowitą oprawę audiowizualną i powinniśmy otrzymać hit. No ale rozumiem, że mi nie wierzyliście, gdy grę recenzowałem, bo inni doszli do odmiennych wniosków. Teraz jednak macie okazję dać jej szansę: gra w ramach przeceny kosztuje 96 zł (79,20 zł dla abonentów Gold).

Trylogia niesamowitych fabularnych shooterów BioShock doczekała się bardzo zgrabnych remasterów na konsole bieżącej generacji. Za 134,39 zł (119,50 dla Goldowców) dostajemy nie jedną, a trzy znakomite i długie gry w nowoczesnej oprawie graficznej. No sami przyznajcie, grzech nie brać!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA