REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji CDP!

Nadchodzi fala niesamowitych tytułów w serii Platynowa Kolekcja! Już wkrótce do serii trafi sześć nowych kultowych gier w wyjątkowej, jeszcze bardziej ekskluzywnej jakości wydania.

15.09.2006
15:22
Rozrywka Blog
REKLAMA

Na pierwszy ogień idzie kontynuacja jednej z najpopularniejszych serii gier strategicznych RTS - Age of Empires III. Najnowsza część przeniesie graczy do czasów kolonizacji obu Ameryk. Ich zadaniem będzie podbój Nowego Świata i zapewnienie stabilności nowym koloniom. Poza zmianą fabularną, Age of Empires III wprowadza szereg nowości technicznych: komunikację ze stolicami europejskimi, nowy system walki, nowe cywilizacje do odkrycia, losowo generowane mapy do podboju oraz rewolucyjną grafikę.

REKLAMA

Po genialnym RTS - Age of Empires III pora na akcję w najlepszym wydaniu! w grze F.E.A.R wcielicie się w rolę członka tajemniczego oddziału First Encounter Assault Recon - tajnej jednostki uderzeniowej. W wartym miliony dolarów kompleksie przemysłowym dochodzi do zamachu. Wysłane na pomoc konwencjonalne siły specjalne znikają bez śladu, na dodatek w opuszczonych teraz korytarzach laboratoriów pojawia się tajemnicza dziewczynka... F.E.A.R. to gra stanowiąca spektakularne połączenie gry akcji z intrygującą fabułą utrzymaną w klimacie azjatyckich horrorów. Niezwykle widowiskowe, dynamiczne strzelaniny demolujące całe otoczenie oraz klimat strachu i zagrożenia to cechy charakterystyczne gry, która został uznany Najlepszą Grą Akcji targów E3 w 2005 r.

Trzeci z tytułów, które ujawnił na CDP to Saga Gotic, czyli czyli obie części jednej z najlepszych gier RPG Gothic i Gothic II oraz dodatek Gothic II: Noc Kruka wydane na DVD w polskiej wersji językowej! Gothic to doskonałe połączenie RPG i akcji, dzięki czemu seria zyskała uznanie zarówno miłośników Diablo, jak i Baldur's Gate. W obu częściach gry wcielicie się w postać Bezimiennego i wraz z nim przemierzycie fantastyczny, tętniący życiem świat. Przeżyjecie niezwykłe przygody zagłębiając się w wielowątkową, pełną zwrotów akcji fabułę. SAGA Gothic to setki godzin wspaniałej zabawy.

REKLAMA

Wymienione wyżej gry zostały objęte dożywotnią gwarancją CDP, są w polskich wersjach językowych, a w każdym pudełku będzie można znaleźć Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier. Wszystkie gry w przystępnej cenie 59,90 zł.

Informacja prasowa CDP

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA