REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Wargame, Gra o Tron, Cities XL – Zgadza się, nadeszło nowe Humble Bundle

Wraz z zim znane i lubiane przez graczy zasady. Płacicie ile chcecie – dostajecie kilka godnych uwagi gier. Płacicie jeszcze więcej – dobrych gier przybywa. Przy okazji wspieracie akcje charytatywne oraz sami decydujecie, kto ile otrzyma z Waszych środków. Hajs musi się zgadzać.

11.10.2013
18:42
Wargame, Gra o Tron, Cities XL – Zgadza się, nadeszło nowe Humble Bundle
REKLAMA
REKLAMA

W tym tygodniu jest obficie. Co prawda to wciąż nie poziom Humble Origin Bundle, ale na pewno jest na czym zawiesić oko. Płacąc minimum jednego dolara, osoba korzystająca z oferty Humble Bundle otrzyma w tym tygodniu sześć gier, z czego kilka jest naprawdę solidnymi produkcjami.

Przede wszystkim – Cities XL Platinum. Tej gry nie należy mylić z SimCity. O ile dzieło twórców z Maxis to coś na kształt humorystycznego symulatora burmistrza, tak Cities to typowe „must have” dla domowych planistów, architektów miejskich oraz specjalistów od zagospodarowania przestrzennego. Można wpaść jak w bagno, budowanie własnych miast naprawdę wciąga, zwłaszcza w późniejszym stadium gry, kiedy wielotysięczna masa ludzi to prawdziwe wyzwanie. W sam raz przed referendum w Warszawie.

Gry w uniwersum Game of Thrones można podzielić na dobre i złe. Złą bez wątpienia jest strategia RTS, o ciekawym pomyśle na rozgrywkę i fatalnym wykonaniu. Ta dobra to z kolei produkcja RPG, która znajduje się w zestawie Humble Bundle. Chociaż produkcja przeszła bez większego echa, jest naprawdę solidna, natomiast jej obecność w tej paczce to silny argument za wydaniem chociażby tego dolara. Scenariusz „klepnięty” przez Martina, do tego zadowalająca fabuła i odpowiednia strona wizualna – dla fanów serialu bądź książek pozycja obowiązkowa.

wargame

Do tego w zestawie znajduje się nic nie mówiące mi Confrontation, zupełnie nie interesujący mnie Blood Bowl, Divinity 2 w edycji reżyserskiej oraz R.A.W.: Realms of Ancient War. Oczywiście płacąc więcej, więcej dostaniecie. Jeśli zdobędziecie się na przekazanie 6 dolarów, razem z paczką wcześniej wspomnianych gier, otrzymacie również bardzo dobre The Testament of Sherlock Holmes oraz Wargame: European Escalation, w którym możecie wcielić się nie tylko w dowódcę sił NATO, ale również Układu Warszawskiego.

Zapłacić za zestaw gier Humble Bundle możecie na kilka sposobów. Organizatorzy uwzględniają płatności Amazon, PayPala, karty kredytowe oraz portfel Google. Gry otrzymacie w formie kluczy Steam. Pamiętajcie, aby przed dokonaniem zakupu pobawić się suwakami wartości, własnoręcznie określając, jaka suma przesłanej przez Was kwoty ma trafić na poczet organizacji charytatywnych.

REKLAMA

Nowy Humble Bundle potrwa przez 6 kolejnych dni. Dotychczas sprzedało się ponad 140 tysięcy paczek z grami, natomiast najbardziej wspaniałomyślny gracz przekazał organizatorom akcji 500 dolarów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA