REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

"Elita" Xboksa w sierpniu za darmo gra w Crackdown

Kilka lat po trendach narzuconych przez Sony i ich Playstation, Microsoft również postanowił nagrodzić osoby płacące abonament i w ten oto sposób powstała usługa "Games with gold". 

02.08.2013
11:27
„Elita” Xboksa w sierpniu za darmo gra w Crackdown
REKLAMA
REKLAMA

O ile jednak w ofercie Playstation od czasu do czasu trafimy na naprawdę niezłe i wcale nie takie stare produkcje, jeśli chodzi o rozdawnictwo Microsoftu póki co - cóż - no nie ma tam histerii. W lipcu gigant z Redmond rozdał m.in. Assassin's Creed II, w którego jednak zagrała już większość osób zainteresowanych tymi tytułami.dobrymi grami na Xboksa.

W sierpniu oferta jest w mojej opinii nieco mniej atrakcyjna, choć z drugiej strony - istnieje szansa, że rozdawane produkcje jeszcze nie znajdują się na Waszych półkach. I tak oto w drugiej połowie miesiąca będzie rozdawane Dead Rising II, a już teraz możemy pobierać za darmo Crackdown.

REKLAMA

Za produkcją stoi jeden z ojców serii Grand Theft Auto i nie da się ukryć, że w modelu rozgrywki w pewnym sensie nawiązuje do wielkiego hitu Rockstara. Oczywiście wszystko to ubarwione jest całą wielką paletą dodatkowych atrakcji, wojny gangów i futurystycznej wizji świata, dość szeroko zakrojonej interakcji z otoczeniem czy wreszcie możliwości rozwoju naszego protagonisty w ramach systemów znanych fanom gier RPG.

Średnia ocen Crackdown w Metacritic to 83%, więc chociaż nie jest to produkcja pierwszej świeżości (2007) ani hit na miarę kolejnych Asasynów - warto dać jej szansę. Tym bardziej, że przez najbliższe dwa tygodnie możemy pobrać grę zupełnie za darmo - oczywiście jeśli mamy aktywną subskrypcję Gold.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA