REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Szykuje się spokojny weekend? Przetestuj Guild Wars 2. Za darmo!

Dzisiejszy dzień zdecydowanie mija pod znakiem MMORPG od ArenaNet. Na cdp.pl ruszył kolejny Cyfrowy Giermasz, podczas którego (już drugi raz!) możecie zaopatrzyć się w poprzednie odsłony serii. Twórcy również nie próżnują, przygotowując darmowy weekend dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć, czym właściwie jest ta gra i dlaczego jest taka dobra.

16.04.2013
19:00
Szykuje się spokojny weekend? Przetestuj Guild Wars 2. Za darmo!
REKLAMA
REKLAMA

Darmowa zabawa z Guild Wars 2 zacznie się 19 kwietnia i będzie trwać przez dwa dni, do 21 kwietnia. Co zrobić, aby dostać klucz? W ArenaNet trochę przekombinowali, bo kodów nie dostaniemy bezpośrednio z oficjalnej witryny.

Gigantyczne paczki z kluczami zostały wysłane do paru głównych mediów internetowych, z którymi twórcy Guild Wars 2 są w dobrej komitywie. Proszę, oto pełna lista:

gw2
REKLAMA

Niestety, aby zgłosić się po klucz, większość (o ile nie wszystkie) z wyżej wymienionych portali wymaga zarejestrowanego konta. Kiedy już zdobędziecie klucz, wejdźcie w TEN LINK i postępujcie zgodnie z prostymi instrukcjami. Pamiętajcie, darmowe granie w Guild Wars 2 będzie możliwe do 21 kwietnia. Jeżeli tytuł spodoba się wam tak, jak mi, zawsze możecie zaopatrzyć się w pełną cyfrową wersję, którą najtaniej zgarniecie aktualnie na keye.pl, w cenie 127 złotych.

Warto poświęcić weekend? Oczywiście, że tak. Guild Wars 2 to jedno z najlepszych MMORPG ostatnich lat, do teraz żywe i z bogatą ilością graczy na serwerach, w tym godną, silną i liczną polską reprezentacją. Jeżeli potrzebujecie dodatkowego bodźca do zagrania, zapoznajcie się z tym tekstem. Po jego lekturze nie powinniście mieć już żadnych wątpliwości.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA