REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Muzyka

Rockstar rządzi. Posłuchaj ponad 150 nowych hitów z ulepszonego GTA V na Spotify i YouTube

GTA V na konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3 posiadało niesamowitą wręcz kolekcję utworów, które to gracze mogli poznawać słuchając radiowych audycji rozmaitych stacji. Wraz z nadejściem nowego, lepszego Grand Theft Auto Rockstar zawiesił poprzeczkę jeszcze wyżej. Gorillaz, Lady Gaga, Yeasayer, Alice in Chains, Maroon 5 czy The Black Eyed Peas – lepiej nie było nigdy.

18.11.2014
17:00
Rockstar rządzi. Posłuchaj ponad 150 nowych hitów z ulepszonego GTA V na Spotify i YouTube
REKLAMA
REKLAMA

Dokładnie 162 nowe utwory – o tyle powiększy się baza dotychczasowych stacji radiowych obecnych w Grand Theft Auto V. Świeże utwory będą wspaniałym dopełnieniem już i tak niesamowitej ścieżki dźwiękowej, która broni się sama, nawet bez pomocy najlepszej gry 2013 roku. Wśród nowych wykonawców znalazł się między innymi Kansas (Carry on Wayward Son) ZZ Top (Gimme All Your Lovin’), Gorillaz (Feel Good Inc), Lady Gaga (Applause), Lorde (Pure Heroin), Yeasayer (O.N.E), Alice in Chains (Social Parasite), Maroon 5 (Moves Like Jagger), The Black Eyed Peas (Meet me Halfway).

gta v fpp 4

Nie mogło zabraknąć nawet Backstreet Boys i ich legendarnego I Want it That Way! O klimatycznym i bliskim mojemu sercu Midnigt City od M83 również nie sposób nie wspomnieć.

Co tutaj dużo pisać. Rockstar ponownie pozamiatał. Twórcy Grand theft Auto V po raz kolejny udowodnili, że absolutnie nikt nie ma takiego rozmachu, takiego zasięgu i takiego uderzenia jak oni. W połączeniu z dotychczas obecnymi w grze utworami bez dwóch zdań daje to listę wszechczasów i na ten moment nie wyobrażam sobie, który inny wydawca mógłby zagrozić Rockstarowi na tej płaszczyźnie.

REKLAMA

Co najlepsze, wszystkie nowe kawałki można już przesłuchać za pomocą Spotify. Użytkownik Joem92  wykonał tytaniczną pracę, kompletując wszystkie utwory w jednym miejscu, tworząc widoczną obok listę składającą się na prawie 100 godzin czystej, zróżnicowanej muzyki. Nie przepadacie za Spotify? Żaden problem! Na Reddicie można już przesłuchać wszystkie nowe utwory za pomocą YouTube. Uytkownicy pogrupowali nawet kawałki pod względem przynależności do konkretnej stacji radiowej. Wychodzi na to, że mamy dzisiaj małe muzyczne święto.

Grand Theft Auto V w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One ma swoją premierę właśnie dzisiaj. Poza nową ścieżką dźwiękową twórcy oferują między innymi ulepszoną warstwę wizualną, nowe pojazdy i bronie, wieloosobowy tryb napadów na bank oraz głośny tryb FPP. Jestem kupiony.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA