REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Ostatni dzień promocji na gry akcji na Originie

Już tylko do jutra potrwa interesująca wyprzedaż na Originie. Wszystkie dostępne na tę platformę gry akcji są przecenione nawet o 50%.

23.09.2013
16:17
Ostatni dzień promocji na gry akcji na Originie
REKLAMA

Z decyzją trzeba się więc śpieszyć, ale liczba przecenionych tytułów - choć całkiem imponująca - nie przytłacza i bez problemu można znaleźć coś dla siebie przed końcem promocji. Kategoria "gry akcji" potraktowana została dość i obok spodziewanych w tym miejscu strzelanek, jak Battlefield 3 (w cenie od 30 do 60 złotych, w zależności od edycji), Crysis 3 czy Medal of Honor Warfighter (obie po 30 złotych), znajdziemy cRPG - Dragon Age: Origins (Ultimate Edition za 25 zł, zwykłe wydanie za dyszkę); gry wyścigowe - NFS Most Wanted czy NFS Undercover (odpowiednio 28 i 15 złotych); oraz RTS Command & Conqer 3: Red Alert 3 (15 zł).

REKLAMA
Battlefield-4-beta
REKLAMA

Prócz pełnych wersji gier, obniżone zostały również ceny DLC do niektórych z nich. Oferta dotyczy oczywiście wyłącznie dystrybucji cyfrowej za pośrednictwem aplikacji Origin i obejmuje wyłącznie gry na PC. Pełną listę przecenionych tytułów znajdziecie pod tym linkiem.

Przy okazji warto w tym miejscu zauważyć, że trwa przedsprzedaż Battlefield 4, którego premiera przewidziana jest na 31 października 2013. Jeśli zdecydujecie się na zakup tzw. "Cyfrowej edycji specjalnej", wycenionej na 199 złotych, poza szeregiem ulepszeń i dodatków, otrzymacie również dostęp do ekskluzywnej bety, która rozpocznie się 1 października, a więc trzy dni przed jej oficjalnym udostępnieniem dla graczy. Poza posiadaczami owej edycji, z ekskluzywnej bety korzystać będą mogli jeszcze użytkownicy usługi Battlefield 3 Premium oraz zarejestrowani posiadacze Edycji Limitowanej lub Cyfrowej Edycji Specjalnej Medal of Honor Warfighter.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA