REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

900 gier z automatów w twojej przeglądarce. Za darmo

Hej, fani prawdziwego oldchoolu, jesteście tutaj? Zawierające nieprzebrane bogactwo multimedialnych treści Archive.org, wzbogaciło się właśnie o około 900 gier z automatów z lat 70. i 80., dostępnych z poziomu przeglądarki internetowej i - rzecz jasna - całkowicie bezpłatnie. 

03.11.2014
17:21
900 gier z automatów w twojej przeglądarce. Za darmo
REKLAMA

Jeśli właśnie jesteście w pracy, wasza produktywność prawdopodobnie wkrótce znacząco spadnie. 900 (!) biurowych zjadaczy czasu, masa absolutnej klasyki gier wideo - jeżeli macie dziś do zrobienia coś ważnego, lepiej nie wchodźcie na tę stronę. I mówię to na podstawie własnego doświadczenia. Tekst, który właśnie czytacie, powinien zostać oddany wcześniej. Dużo wcześniej.

REKLAMA
the internet arcade 3,

Automatowe gry, które swego czasu pochłaniały dziesiątki, jeśli nie setki żetonów od graczy na całym świecie, w większości były już dostępne w Internecie, m.in. w formie flashowych konwersji. Tu jednak macie olbrzymi zbiór w jednym miejscu, w tym sporo perełek, na które nigdzie indziej dotychczas nie natrafiłem.

W The Internet Arcade, bo taki tytuł nosi ta kolekcja, znajdziecie bijatyki, wyścigi, arcanoidy, strzelanki, platformówki...

Słowem: wszystko, co sobie zamarzycie. Jasne, niejednokrotnie sterowanie przy użyciu klawiatury nie jest szczególnie wygodne, ale nie jest to jakaś kolosalna przeszkoda. Gry wykorzystują klawisze 5, 1, 2, ctrl, alt i spację - pierwszy odpowiada za "wrzucenie" nowego żetonu, dwa następne za wybór liczby graczy, funkcje pozostałych różnią się, w zależności od wybranego tytułu.

the internet arcade 2

900 to naprawdę sporo, więc jeśli nie chce wam się przeglądać wszystkich gier, na początek łapcie kilka moich propozycji.

REKLAMA

Tutaj znajdziecie "Indiana Jones and the Temple of Doom" z 1985 roku, tu "Pac-Man Plus", "Street Fighter 2" pod tym linkiem, a "Out Run" w tym miejscu. Nie pozostaje mi już nic innego, jak życzyć wam udanej zabawy. Tylko potem nie wracajcie z pretensjami, jeśli zawalcie jakieś projekty w pracy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA